0 0 item(s) in your cart

Матрац ортопедичний Gomarco Essence Soft

24 803 грн

Безпружинний матрац Essence Soft забезпечить плавний, комфортний, оптимальний та прогресивний прийом тіла завдяки системі Aquapur та поверхні Visco. Технологія Double visco Innogel забезпечить чудову повітропроникність, свіжість протягом усієї ночі.

New

  • м'який-середній
  • 160x200
  • 180x200

Склад:

- Чохол - Tissu Stretch
- Піна Double Visco Innogel®
- Thermofiber
- Піна AquaPur Elastic
- Tex Reforced
- Піна AquaPur Soft
- Tex Reforced
- Піна AquaPur Elastic
- Thermofiber
- Система Air Fresh 3D

Essence Soft

Модель Essence Soft – Максимальна адаптація!

Матрац Essence Soft модель для тих, хто шукає максимально зручний та комфортний відпочинок.

Матрац Essence Soft від бренду Gomarco - це найкраще рішення, якщо Ви цінуєте комфорт, зручність і любите м'який відпочинок. Вибираючи бренд Gomarco Ви отримаєте якісний матрац, створений з урахуванням усіх необхідних характеристик для якісного відпочинку. Матраци Gomarco виконані за інноваційними технологіями, мають унікальні запатентовані технології, лише сертифіковані та якісні матеріали з цікавим дизайном.

Матрац Essence Soft забезпечить плавний, комфортний, оптимальний та прогресивний прийом тіла завдяки системі Aquapur та поверхні Visco. Технологія Double visco Innogel забезпечить чудову повітропроникність, свіжість протягом усієї ночі.

Чохол матраца із стрейчевого бавовняного трикотажу виконаний за стандартами 100 By OekoTex®. Він абсолютно безпечний, оскільки не містить токсичних речовин, може застосовуються від народження, для будь-якої вікової категорії.

Матрац Essence Soft забезпечує відмінну адаптивність завдяки піні AQUAPUR® Elastic, яка легко і швидко повторює форму тіла сплячого. Завдяки прогресивному прийому, ідеальній та швидкій адаптації, дозволяє рівномірно розподілити навантаження та надати ідеальну підтримку тіла, знімаючи напругу з м'язів та хребта, тим самим надаючи ефект максимального розслаблення.

Основним наповнювачем служить комфортна піна AQUAPUR®SOFT, яка забезпечує ортопедичний ефект даної моделі, а також робить її міцною та надійною, одночасно комфортною та практичною у використанні.

Ідеальним рішенням у жаркий час буде використання нижньої сторони матраца, яка має шар AIR FRESH.

AIR FRESH - тканина, яка забезпечує циркуляцію повітря всередині матраца, забезпечить відчуття свіжості та оптимальний мікроклімат.

Матрац Essence Soft точно подарує здоровий і відновлюючий сон, про який Ви так давно мріяли.

Технології:

Tissu Stretch
Високоеластична тканина, що забезпечує відчуття комфорту та гнучкість.

Double Visco Innogel® - innogel® memory foam
Visco Innogel® піна пам'яті, яка складається з часток високої щільності та в'язкопружного гелю. Відмінна якість геля забезпечує відчуття свіжості на триваліший період часу.
Thermo Fiber

Волокно, яке забезпечує постійну циркуляцію повітря, що сприяє випаровуванню вологи.

Піна AQUAPUR®Elastic має ядро відкритої клітинної структури з високою повітропроникністю. Запобігає появі вологості в матраці. Має високу зносостійкість.

Tex Reforced

Нетканий матеріал, стабілізатор внутрішніх шарів матраца.

Aquapur soft
Піна структури Opencell з високою повітропроникністю. Запобігає появі вологості в матраці.

Springsac Soft

Блок незалежних кишенькових пружин, запобігає дискомфорту при рухах і забезпечує повну адаптивність і високу повітропроникність.

Система Air Fresh 3D
Тканина, що забезпечує циркуляцію повітря всередині матраца, забезпечуючи відчуття свіжості.

Виробник: ТМ GOMARCO (Іспанія)

Розмір (см): 160х200, 180х200
Тип матраца: безпружинний
Гарантія: 36 місяців
Виробник: Gomarco
Країна виробник: Іспанія
Висота матраца (см): 29
Матеріал чохла: стрейч
Жорсткість: м'який-середній
Наповнення: піна Double Visco Innogel, піна AquaPur Elastic, піна quaPur Soft
Спальний розмір: двоспальний

Інші Матраци

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте