0 0 item(s) in your cart

Подушка ортопедична Velfont VISCOFRESH MAX

4 794 грн 2 876 грн

Біла ортопедична подушка розміром 40х60 створена для комфортного і здорового сну. Наповнення подушки — піна Visco високої щільності, що адаптується і підтримує шию та голову сплячого. Подушка має два чохла: зовнішній — 100% бавовна Outlast®, котрий забезпечує правильну терморегуляцію, і внутрішній — 100% бавовна. Чохол також виконує естетичну і захисну функцію.

New

  • 40x60
  • Білий

Viscofresh Max  анатомічна подушка, яка максимально точно адаптується під контури Вашого тіла, забезпечуючи максимальний комфорт.

Чохол подушки містить систему Outlast і виготовлений з 100% терморегулюючої бавовняної тканини з одного боку і 100% бавовни з іншого.

Терморегулююча тканина  результат сучасних розробок і передових технології NASA. Вона діє як буфер при зміні температури і вологості, створюючи комфортний мікроклімат протягом всієї ночі.

Чохол подушки має зручну застібку-блискавку, це дозволить легко і просто утримувати Вашу подушку в чистоті.

Саме Velfont подбав про те, що основою для системи є 100% бавовняна тканина, більшість виробників працюють з синтетичними тканинами, які не забезпечують необхідний ефект терморегуляції. Тканина виробляється на заводі Outlast в Німеччині.

Ефективність властивостей чохла після декількох прань була науково доведена TEC (Technique Environnement Consultants), однією з еталонних лабораторій в ЄС.

Наповнювач подушки  піна VISCO високої щільності, яка створена за спеціальною формулою для торгової марки Velfont. Піна виготовлена ​​з використанням інноваційних технологій, що забезпечує її якість, високу пружність, ідеальну адаптацію і підтримку для шиї і голови. Перфорація в піні VISCO полегшує циркуляцію вільного повітря, запобігає нагрів і гарантує спокійний сон, максимально підвищує повітропроникність.

Viscofresh Max  має додаткову висоту для забезпечення адекватної підтримки голови і шиї.

Розмір: 40x60 см, висота  16 см.

Склад:

- тканина зовнішнього чохла: 100% бавовна Outlast®;

- внутрішня тканина чохла: 100% бавовна;

- наповнення: піна Visco високої щільності.

Ключові моменти:

- має 2 чохла;

- зовнішній чохол складається з 100% терморегулюючої бавовни, має зручну застібку блискавку.

Not2hot - Not2cold    Тканина Outlast    Viscoelastic    Зовнішнє накриття    В'язкопружний поліуретан

Сон на спині     Для середньої статури    Medium-soft pillow    100% cotton

Система Outlast®

Що таке Outlast® і як це працює?

Спочатку система Outlast® була результатом розробок і передових технології NASA для захисту космонавтів від коливань температури у космосі.

Для того, щоб зрозуміти як діє технологія Outlast, уявіть ваш улюблений напій в келиху з кубиками льоду, які зберігають температуру напоя в часі. Різниця полягає лише в тому, що гранули Outlast знаходяться в капсулі і не тануть, підтримуючи оптимальну для Вас температуру.

Ви не бачите цей ефект, але Ви його відчуваєте!

У тканину виробу, будь то одяг, взуття або наволочка впроваджені мікрочастинки, які закриті в полімерній оболонці (мікрокапсули) Thermocules™ саме ці частинки забезпечують ефект терморегуляції.

Якщо назвати одним словом  це Термоабсорбент Thermocules™, який накопичує зайве тепло від тіла і віддає його для того, щоб під час сну не було коливань температури.

Частинки з системою Outlast (Thermocules™), можуть бути розташовані всередині волокна, або в якості покриття тканини. Це дає будь-якому продукту, який містить технологію Outlast®, здатність постійно регулювати мікроклімат шкіри. Якщо ви погано спите, страждаєте від перепаду температур, Вам, то жарко, то холодно, або Ви просто хочете комфортно спати і відпочивати, тоді Система Outlast — це для Вас!

Outlast інтелектуальна система, яка розуміє сигнали вашого тіла, розпізнаючи його температуру. Зараз її використовують в предметах для поліпшення якості повсякденного життя!

Постільні приналежності Velfont (ковдри, подушки, наматрацники), що використовують технологію Outlast® Adaptive Comfort®, забезпечать Вам прекрасне самопочуття, Ви будете насолоджуватися глибоким сном і повноцінним відпочинком.

Вони приймають на себе тепло Вашого тіла, коли Вам жарко, і віддають тепло назад, коли Вам це необхідно. Постільні приналежності Outlast утворюють буфер для мікроклімату в ліжку і таким чином захищають тіло від перегріву і потоутворення у сні. Завдяки цьому Ви краще засинаєте і прокидаєтеся відпочивши!

- термоабсорбент Outlast® Termocules™ накопичує надлишкове тепло;

- накопичене тепло при необхідності віддається тілу;

- результатом є постійний мікроклімат в ліжку.

В продукції від ТМ Velfont частинки з системою Outlast (Thermocules™), нанесені в якості покриття тканини (так званої сітки). Саме Velfont подбав про те, що основою для системи є 100% бавовняна тканина, більшість виробників працюють з синтетичними тканинами, які не забезпечують необхідний ефект терморегуляції. Тканина виробляється на заводі Outlast в Німеччині. Ефективність властивостей тканини після декількох прань була науково доведена TEC (Technique Environnement Consultants), однією з еталонних лабораторій в ЄС.

Інструкції по догляду чохла:

Максимальна температура 40ºC - Звичайний режим Без відбілювачаНе сушити в сушарціНе прасуватиПрофесійне чищення - Тільки дбайлива чистка

Інструкції по догляду наповнювача:

Не пратиБез відбілювачаНе сушити в сушарціНе прасуватиНе піддавати хімічній чистці

Виробник: ТМ VELFONT (Іспанія)

Розмір (см): 40x60
Виробник: Velfont
Країна виробник: Іспанія
Матеріал чохла: бавовна
Наповнення: піна високої щільності Visco
Колір: білий
Тип: ортопедична

Інші Подушки

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте