0 0 item(s) in your cart

Ми дуже хочемо щоб Ви знали про нас трішки більше, тому раді представити нашу історію створення.

About Sleep  бренд товарів для сну, створений у 2020 році та представляє на українському ринку ексклюзивні товари для сну європейських виробників: ТМ Breckle, Gomarco і Velfont.

Перевагами цих брендів є:

- використання інноваційних технологій; 
- відповідність високим стандартам якості; 
- широкий вибір товарів із ортопедичними властивостями;  
- багаторічний успішний досвід та довіра європейських споживачів. 

Сон є важливою складовою протягом усього життя, тому здоровий сон є запорукою довгих років, гарного настрою, зовнішнього вигляду та майбутньої хорошої форми. Для цього компанія ретельно обирає продукцію, що володіє сучасними технологічними властивостями та здатна забезпечити вищезазначені потреби. 

Матраци і топпери, подушки та ковдри, наволочки і наматрацники, котрі імпортує компанія з країн Європи, а саме з Іспанії та Німеччини, обов'язково, знайдуть позитивний відгук серед споживачів. Адже у широкому асортименті представлені товари із багатьма властивостями, ось деякі з них: пружинні та безпружинні матраци із різним рівнем жорсткості, антиалергенні і ортопедичні подушки, захисні наволочки і водонепроникні наматрацники.

Чому ми обрали товари саме ТМ Breckle? 

Варто зазначити, що ТМ Breckle є найстарішою європейською компанією товарів для сну та відпочинку. Все почалось не один десяток років тому, а саме у 1932 році, у Нідерландах Еміль Бреклі почав власну справу  пошиття подушок. Мрія створити одну з найкращих виробничих фірм товарів для сну переросла у результат роботи компанії.

Сімейні цінності та висока культура бізнесу передається у майбутні покоління. А мотив служити здоров’ю людей та зберегти навколишнє середовище відображається у якісних товарах Breckle. Завдяки наполегливості компанії були розроблені унікальні безпружинні матраци з високоефективним зонуванням, анатомічним та ортопедичним ефектами.

Компанія Breckle створила робочі місця для понад 1300 кваліфікованим працівникам, котрі за допомогою сучасного обладнання виробляють близько 15 000 тис матраців на день. Також компанія займається власним виробництвом ковдр та подушок.

За час існування компанії фахівці Breckle вдало реалізують властивості інноваційних матеріалів власної розробки (холодна піна, латекс інше) при створенні ортопедичних товарів для сну.

У чому перваги ТМ Gomarco? 

Свої перші кроки іспанська компанія Gomarco розпочала у 70-х роках минулого століття.

Мета компанії та мотивація полягає у сприянні  здоровому життю та покращенні комфорту. А тому робота компанії спрямована на розробку досягнень, котрі забезпечать покупців цими ключовими потребами.

Завдяки своїм непохитним цінностям компанія є однією із найбільших виробників матраців на європейському ринку. Компанія прислухається до потреб клієнтів, адже вони довіряють їй свої мрії комфорт та спокій. Щороку команда професіоналів Gomarco зростає для того, щоб розробляти нововведення та покращувати якість товарів для сну.

Компанія займається виготовленням матраців більше 40-а років та постачає дорослі ортопедичні матраци. Продукція компанії представлена у наступних колекціях: Aquapur, Misrosac, Nucol інші.

Як ТМ Velfont дбає про Ваш відпочинок? 

Іспанська компанія VELAMEN, що спеціалізується на виробництві аксесуарів для сну та відпочинку, під торговою маркою Velfont, розпочала свій шлях у 1971 році. Завдяки багаторічному досвіду ТМ відповідає вимогам найвибагливіших клієнтів, пропонуючи продукт для найрізноманітніших потреб. Торгова марка Velfont представляє наступні товари для комфортного відпочинку:

- наматрацники;  
- наволочки;  
- подушки;  
- ковдри.  

Метою компанії є забезпечення людей здоровим відпочинком, шляхом розробки та розповсюдження інноваційних високоякісних домашніх текстильних виробів. Орієнтуючись на ринок та слідуючи тенденціям, Velfont успішно випускає інноваційну і високоякісну продукцію.

About Sleep піклується про здоровий сон та позитивні емоції споживачів, а тому обирає кращі товари, які неодмінно задовольнять потребу у здоровому та спокійному сні!

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте