0 0 item(s) in your cart

Загальні положення угоди про конфіденційність 

Це положення розкриває інформаційну політику веб-сайту About Sleep, щодо збору, використання, захисту даних користувачів.

Адміністрація сайту залишає за собою право вносити зміни у це положення, але повідомляє про це користувачів шляхом надсилання електронного листа зі змінами, до того як вони набудуть чинності. Тому, ми рекомендуємо слідкувати за можливими змінами та для отримання актуальної інформації.

Збирання, використання та збереження персональних даних користувачів 

Користувачі  мають право не надавати особисту інформацію при користуванні сайтом. Але іноді така інформація потрібна, адже ми використовуємо її для оформлення замовлення, надання відповідей на запитання інше.

Компанія використовує та обробляє Вашу інформацію у наступних цілях:

Обробка ділових операцій. Для обробки Вашого запиту (напр. придбання продукції), ми можемо використати Ваші дані для передачі їх іншим відділам компанії, транспортним організаціям. 

Маркетингові цілі. Надана вами інформація може використовуватись у маркетингових цілях, за умови надання Вашої згоди на це. 

Контроль якості послуг. Наші менеджери можуть зв’язатись з Вами для оцінки наших послуг та надання необхідної інформації, щодо покращення якості послуг.

Обмеження, що обумовлені законом. Ми змушені будемо розкрити Ваші персональні дані у відповідь на вимогу представників державної влади, національної безпеки, правоохоронних органів. 

Персоналізовані URL-адреси. Ми збираємо інформацію для персоналізації сайтів. Інформація на персоналізованих веб-посиланнях представлена з урахуванням Ваших попередніх дій сайті About Sleep. 

Поки Ваш обліковий запис буде активним, компанія зберігатиме Ваші особисті дані. Також, ми зберігаємо інформацію задля дотримання певних юридичних зобов’язань.

Cooki файли

Для покращення обслуговування клієнтів сайт About Sleep автоматично збирає та зберігає інформацію за допомогою cooki файлів. Якщо Ви не хочете щоб Ваші дані зберігались і оброблялись, Ви можете змінити налаштування параметрів у веб-браузері.

Безпека дітей

Ми не збираємо та не зберігаємо персональну інформацію отриману від дітей. Якщо Ви помітили, що Ваша дитина надала персональну інформацію, просимо зв’язатись з нами для вирішення цього питання.

Безпека даних

Компанія About Sleep піклується про захист Ваших даних, але пам’ятайте що їх не варто розкривати третій стороні у мережі інтернет, адже Ви ризикуєте потрапити під вплив шахраїв.

Посилання на зовнішні ресурси

Компанія може розміщувати на сайті посилання на зовнішні ресурси та не несе відповідальності за їх зміст та Вашу конфіденційність на цих ресурсах.

Виникли питання щодо конфіденційності?

Ви можете зв’язатись з нами у будь-який час за адресою info@aboutsleep.com.ua. Ми надамо Вам відповідь на питання щодо конфіденційності вашої безпеки на сайті About Sleep.

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте