0 0 item(s) in your cart

Наволочка Velfont MIRAGE

1 285 грн 1 092 грн

Біла наволочка розміром 50х70 виконує декілька функцій — захисну і гігієнічну, також дарує тілу приємну температуру. Саме тканина Outlast® на бавовняній основі забезпечує терморегулюючий ефект та комфортний сон протягом ночі. Постіль Outlast® рекомендована Вам, якщо Ви страждаєте від переохолодження вночі або навпаки — від спеки.

New

  • 50x70
  • Білий

Перевірено в космосі, використовується на землі!

Що робить Outlast®

- термоабсорбент Outlast® Termocules™ приймає надмірне тепло Вашого тіла;

- знижує температуру тіла до необхідної для занурення в СОН;

- накопичене тепло за необхідності віддає тілу.

Забезпечить постійний, комфортний мікроклімат в ліжку.

Наволочка MIRAGE забезпечить всебічний захист і гігієну Вашої подушки. Наволочка виготовлена ​​з ексклюзивної 100% терморегулюючої бавовни яка використовується в передових технологіях, розроблених NASA. Цей матеріал підтримує однакову температуру протягом ночі, забезпечуючи індивідуальну зону комфорту.

Терморегулююча тканина — результат сучасних розробок і передових технології NASA. Вона діє як буфер при зміні температури і вологості, створюючи комфортний мікроклімат протягом всієї ночі.

Саме Velfont подбав про те, що основою для системи є 100% бавовняна тканина, більшість виробників працюють з синтетичними тканинами, які не забезпечують необхідний ефект терморегуляції. Тканина виробляється на заводі Outlast в Німеччині.

Ефективність властивостей після декількох прань була науково доведена TEC (Technique Environnement Consultants), однією з еталонних лабораторій в ЄС.

Розмір: 50х70 см.

Тканина: 100% бавовна Outlast®.

Ключові моменти:

- ексклюзивна 100% терморегулююча бавовняна тканина;

- підтримує комфортну температуру.

Neotherm    Not2hot - Not2cold      Outlast     100% cotton

Про технологію Outlast®

Спочатку Технологія Outlast® була розроблена для НАСА для захисту космонавтів від коливань температури в космосі.

Зараз її використовують в предметах для поліпшення якості повсякденного життя!

Якщо ви погано спите, страждаєте від перепаду температур, Вам то жарко, то холодно, або Ви просто хочете комфортно спати і відпочивати, тоді Система Outlast — це для Вас!

Терморегуляція

Інтелектуальна система яка розуміє сигнали вашого тіла, розпізнаючи його температуру здатна приймати на себе його тепло якщо Вам жарко, або віддає, коли Вам холодно.

Для того, щоб зрозуміти як діє технологія Outlast, уявіть ваш улюблений напій в келиху з кубиками льоду, які зберігають температуру напою в потрібному часі. Різниця полягає лише в тому, що гранули Outlast інкапсульовані і не тануть, підтримуючи оптимальну температуру для вас.

Що це? І як це працює?

Ви не бачите цей ефект, але Ви його відчуваєте!

У тканину виробу, будь то одяг, взуття або наволочка впроваджені мікрочастинки, які закриті в полімерній оболонці (мікрокапсули) Thermocules™ саме ці частинки забезпечують ефект терморегуляції.

Якщо говорити простою мовою це термоабсорбент, який накопичує зайве тепло від тіла і віддає його для того, щоб під час сну не було коливань температури, щоб Вам більше не довелося часто прокидатися від того, що Вам дуже холодно або занадто жарко.

Частинки з системою Outlas (Thermocules™), можуть бути розташовані всередині волокна, або в якості покриття тканини.

Це дає будь-якому продукту, який містить технологію Outlast®, здатність постійно регулювати мікроклімат шкіри.

Люди по-різному сприймають тепло і холод. Проте діапазон температур, при яких ми відчуваємо себе добре, відносно вузький: якщо температура тіла відхиляється від нормальних 37°С вгору або вниз всього на 2°, ми або починаємо відчувати жар, або страждаємо від переохолодження. У цьому випадку допомагає продукція з системою Outlast®.

Постільні приналежності (ковдри, подушки, наматрацники), що використовують технологію Outlast® Adaptive Comfort®, забезпечать Вам прекрасне самопочуття, оскільки вони приймають на себе тепло Вашого тіла, коли Вам жарко, і віддають тепло назад, коли Вам це необхідно. Постільні приналежності Outlast утворюють буфер для мікроклімату в ліжку і таким чином захищають тіло від перегріву і потоутворення уві сні. Завдяки цьому Ви краще засинаєте і прокидаєтеся відпочившим.

- термоабсорбент Outlast® Termocules™ накопичує надлишкове тепло;

- накопичене тепло при необхідності віддається тілу;

- результатом є постійний мікроклімат в ліжку.

Фізіологія сну

Як правило, організм вночі проходить різні фази сну. Процес починається із заходу сонця, коли мозок реагує на сигнали, що посилаються органами зору, і починається виробництво гормону мелатоніну. Під впливом цієї речовини температура тіла знижується, і людина починає відчувати втому. До цього моменту дихання і біоструми мозку стають більш стабільними. Нерідко людина здригається, оскільки м'язи починають розслаблятися. Через 10-20 хвилин людина стає глухою та сліпою по відношенню до зовнішніх подразників, її важко розбудити. Зрештою організм входить в стадію "швидкого сну", під час якої мозок "перезавантажується", готуючись до роботи наступного дня. Постільні приналежності Outlast допомагають організму досягти оптимальної температури для фази "швидкого сну" і підтримувати її.

Чого Ви можете очікувати, вперше використовуючи постіль Outlast

Відразу після того, як ляжете у ліжко, Ви відчуєте відчуття прохолоди, оскільки постіль Outlast® приймає на себе тепло Вашого тіла. Приблизно через 1-2 хвилини ліжко адаптується до температури Вашої шкіри. Деякі люди відчувають збентеження, коли в перший раз відчувають це. Тому спочатку, лягаючи у ліжко, вони надягають піжаму або футболку. Як правило, для того, щоб звикнути до сну на Outlast® необхідно від 1 до 3 днів.

Яким чином Outlast забезпечує кращий сон?

Більшість людей на ніч відкривають вікно, знижують температуру в спальні і лягають в ліжко, накриваючись теплою ковдрою. Тепло, що йде від тіла, зберігається під ковдрою, не даючи Вашому тілу охолонути і заважаючи Вам заснути.

Щоб заснути, температура вашого тіла повинна знизитися на 0,5°C. Ось чому зазвичай потрібно більше часу, щоб заснути в теплу пору року в порівнянні із зимовими місяцями.

Термоабсорбент Thermocules™, що входить до складу постільних речей Outlast®, накопичує зайве тепло від тіла і віддає його для того, щоб під час сну не було коливань температури. Ваше тіло досягає оптимальної температури для комфортного сну!

Ви будете насолоджуватися глибоким сном і повноцінним відпочинком.

Кому рекомендується постіль Outlast®?

- тим, кому вночі то холодно, то жарко;

- тим, у кого навіть під ковдрою мерзнуть ноги;

- партнерам з різним сприйняттям тепла і холоду;

- новонародженим, оскільки у них система терморегуляції ще погано розвинена.

Технологія Outlast гармонія Вашого сну і взимку і влітку!

Інструкції по догляду за чохлом:

Максимальна температура 40ºC - Звичайний режимБез відбілювачаМожна сушити в сушарці - при невисокій температуріПрасувати при температурі максимум 110 ºCПрофесійна чистка - Тільки дбайлива чистка

Виробник: ТМ VELFONT (Іспаниія)

Розмір (см): 50x70
Виробник: Velfont
Країна виробник: Іспанія
Колір: білий
Склад: бавовна Outlast®
Ефект: терморегулюючий
Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте