0 0 item(s) in your cart

Наматрацник водонепроникний Velfont Eco Mare

1 222 грн 1 039 грн

New

  • 90x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
  • 200x200
  • Білий
Водонепроникний і дихаючий трикотажний бавовняний наматрацник ECO MARE серії Planet Care виготовлений з перероблених бавовни і поліестера, сертифікованих GRS.

Наматрацник ECO MARE виготовлений з високоякісних перероблених бавовни і поліестеру, сертифікованих GRS, забезпечує водонепроникність, максимально комфортний у використанні, при цьому є дружнім до нашої планети.

Волокна, які використовуються для виробництва наматрацника, отримані в результаті переробки виробів з бавовни і пластикових пляшок.

Відходи, які ми викидаємо створюють потенційний екологічний ризик для навколишнього середовища. Багато світових брендів вже давно використовують подібні технології переробки, щоб вдихнути життя і створити новий товар, дружній до нашої планети.

Якщо Ви хочете зберегти планету і відповідальні в своєму споживанні, тоді наматрацник ECO MARE від Velfont створений саме для Вас.

Наматрацник ідеально пристосовується до розмірів матраца, як простирадло забезпечуючи ефективний фізичний бар'єр від мікробів і бактерій.

Іспанське товариство алергології та клінічної імунології (SEAIC) і Британський фонд алергії (Allergy UK) підтверджують, що продукти Velfont з обробкою Acarsan® зменшують вплив пилових кліщів, обмежуючи їх розвиток.

Крім того, завдяки мембрані Neotherm®, цей наматрацник поєднує в собі повну водонепроникність, по периметру матраца, з високим ступенем повітропроникності, забезпечуючи спокійний сон без потовиділення. Водонепроникний і дихаючий наматрацник з захистом від пилових кліщів підходить для матраців довжиною до 200 см і висотою до 35 см.

Цей наматрацник ідеальний для: людей, які вибирають товари дружні до нашої планети, а також для тих, кому потрібна м'якість і поглинання.

Склад:
- Матеріал верху: 57% бавовна; 43% поліестер;
- Мембрана: 100% поліуретан.

Ключові моменти:

- Водонепроникний і дихаючий
- Захист від пилових кліщів
- Сертифікований GRS
- Для матраців висотою до 35 см.

Planet Care  Waterproof  Anticaros  Organic Cotton

Інструкція по догляду:
Максимальна температура прання 95 градусівБез відбілювачаМожна сушити в сушарціНе прасуватиНе піддавати хімічній чистці

Виробник:
ТМ VELFONT (Іспанія)
Розмір (см): 90x200, 120х200, 140х200, 160х200, 180х200
Виробник: Velfont
Країна виробник: Іспанія
Склад: бавовна
Тип кріплення: гумки по периметру, натяжний
Водонепроникний: так
Антиаллергенний: так
Махровий: так
Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте