0 0 item(s) in your cart

Наматрацник Velfont Virusan

1 506 грн 1 280 грн

New

  • 90x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
  • Білий
Наматрацник Virusan - антибактеріальний наматрацник має здатність зниження активності вірусів!

Наматрацник Virusan виготовлений зі 100% бавовняної трикотажної тканини. Наматрацник забезпечить гігієну і комплексний захист Вашого матраца, продовживши термін його служби. Він поєднує в собі функцію повного захисту від рідин і вологи, при цьому має високу ступінь повітропроникності.

Особливістю товарів лінійки Virusan® - є її здатність пригнічувати ріст бактерій в тканинах і знижувати активність вірусів в оболонці (коронавірусів), завдяки технології BI-OME AV®, найбільш ефективної і передової на ринку, яка довела свою ефективність проти вірусів і бактерій!

Наматрацник Virusan забезпечить ідеальний захист для Вашого матраца, оскільки він пристосовується до розмірів матраца, як простирадло, закриваючи бокові частини матраца. Підходить для матраців довжиною до 200 см і різної висоти.

Підійде для людей, які в пошуку наматрасника з антибактеріальним ефектом, а також наматрасника здатного знизити активність вірусів!

Склад:
Склад верху: 100% бавовна
Основа: 100% поліуретан (мембрана)
Інструкція по догляду:
Ключові моменти:
- 100% М'яка на дотик бавовна
- Антибактеріальна і антивірусна обробка Virusan®
- Водонепроникний і дихаючий
- Поліуретанова мембрана
- Пригнічує ріст бактерій в тканинах і знижує активність вірусів
Прати при температурі до 40 градусів Не відбілюватиМожна сушитиПрасувати забороненоХімічна чистка заборонена

Технологія BI-OME AV®Devan - Як це працює?

Ліжко - наше ідеальне місце відпочинку, але також і ідеальне місце існування для тисяч мікроорганізмів, що викликають захворювання, як дерматологічні, так і респіраторні, якщо воно використовується людьми, інфікованими вірусом, ліжко є одним з найпотужніших переносників інфекції через поверхню, оскільки контакт, який відбувається, прямий і тривалого впливу.

Щоб захистити себе від зараження вірусами та патогенними бактеріями, ми повинні уникати контакту з цими переносниками та дотримуватися правил гігієни.

Нова лінійка Velfont®Virusan® пригнічує ріст бактерій в тканинах і знижує вірусну активність вірусів в оболонці (коронавируса).

Період виживання вірусу SARS-CoV-2 на поверхні становить від 3 годин до 3 днів.

На тканинах вірус залишається активним протягом 24 годин, протягом яких може викликати зараження при контакті.
Velfont застосовує технологію BI-OME AV®Devan, яка захищає тканини від зараження і передачі вірусів і бактерій в оболонці.

У структуру тканини вбудовуються спеціальні інгібітори, що пригнічують ріст бактерій і нейтралізують активність коронавірусів (інкапсульованих вірусів).

Діюча речовина BI-OME AV® вбиває віруси, пронизуючи їх захисну ліпідну оболонку, і в результаті розриває ланцюжок передачі інфекції.

Комбінація антибактеріальних і розроблених технологій зменшення вірусів, таких як H1N1 або Coronavirus.

Технологія протестована міжнародними незалежними лабораторіями: ISO 18184: 2019 Визначення противірусної активності текстильних виробів. ASTM E2149-13 Мікробна активність іммобілізованих антимікробних препаратів на нерівних поверхнях.

ВИПРОБУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ:
Випробування було проведено відповідно до методу ISO 18184; протокол розрахунку вірусного зниження після 120 хвилин контакту з обробленою тканиною. Випробування показало, що обробка нейтралізує вірус і бактерії, що існують в тканині, на 99% через 2 години.

ДОВГОВІЧНІСТЬ / СТІЙКІСТЬ ДО ПРАННЯ Загальна ефективність гарантована до 30 прань при температурі 40 ° C.
Розмір (см): 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Виробник: Velfont
Країна виробник: Іспанія
Склад: бавовна
Тип кріплення: гумки по периметру, натяжний
Водонепроникний: так
Трикотажний: так
Антибактеріальна: Так
Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте