0 0 item(s) in your cart

Ковдра подвійна всесезонна Velfont Active ANTIDUST

3 564 грн 3 029 грн

Подвійна, м'яка та комфортна ковдра білого кольору представлена у декількох розмірах. Наповнення ковдри — поліефірне порожнисте силіконове волокно з антикліщовою обробкою Acarsan® та чохол ковдри — поліефірне мікроволокно чудово підходять тим, хто прагне комфорту та безпеки.

New

  • 140x200
  • 155x200
  • 200x200
  • 220x240
  • Білий

Ковдра Velfont Active виконано з мікроволокон зовнішньої тканини з шовковистим покриттям, має привабливий рельєф. Наповненням ковдри це високоякісне порожнисте поєднане силіконове волокно з антикліщовою обробкою Acarsan®. Ця властивість науково доведена і залишається ефективною після прання.

Крім того, це волокно поєднує у собі чудові теплові властивості з високим ступенем комфорту, щоб зробити цю ковдру ідеальним варіантом для забезпечення здорового сну.

Ковдра є у наступній вазі: 125 г/м.кв + 250 г/м.кв (дві стьобані ковдри, які можна використовувати протягом року окремо або разом).

Ця ковдра ідеально підходить для людей, які шукають м'якість і комфорт.

Іспанське товариство алергології та імунології, SEAIC (іспанське суспільство алергології та клінічної імунології) і Британський фонд алергії (Allergy UK) підтверджують, що продукти Velfont з обробкою Acarsan зменшують вплив пилових кліщів, обмежуючи їх розвиток. Вони не подразнюють шкіру і зберігають свою ефективність після прання.

Ефективність властивостей цієї ковдри після декількох прань була науково доведена TEC (Technique Environnement Consultants), однією з еталонних лабораторій в ЄС.

Розміри: 140x200, 155х200, 200х200, 220х240 см.

Склад:

- тканина: 100% поліефірне мікроволокно;

- наповнювач: 100% поліефірне порожнисте поєднане силіконове волокно з антикліщовою обробкою Acarsan®.

Ключові моменти:

- антикліщова обробка Acarsan®;

- м'яка і шовковиста ковдра;

- створює тепловий комфорт;

- вага DUO (125 г/м.кв + 250 г/м.кв);

- використовується обробка екстрактами рослин: Мелія і Герань.

Тканина Neotherm    Спеціальна обробка Acarsan   Науково протестовано   Захист від кліщів

Інструкції по догляду:

Максимальна температура 40ºC - Звичайний режимБудь-який відбілювачМожна сушити в сушарці - при невисокій температуріНе прасуватиПрофесійне чищення - Тільки дбайлива чистка

Виробник: ТМ VELFONT (Іспанія)

Розмір (см): 135x200, 155х200, 175х200, 200х220
Виробник: Velfont
Країна виробник: Іспанія
Матеріал чохла: поліефірне мікроволокно
Наповнення: поліефірне силіконове волокно з антикліщовою обробкою
Колір: білий
Тип: всесезонна
Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте