0 0 item(s) in your cart

Ковдра Velfont Virusan

2 318 грн 1 970 грн

New

  • 140x200
  • 220х220
  • Білий
Ковдра Velfont Virusan - виконана з дуже м'якого на дотик мікроволокна з антибактеріальною і антивірусною обробкою Virusan. Наповнювач ковдри Neotherm ®, поєднує в собі відмінну теплову ємність і підвищений комфорт. Це тепла, легка і зручна ковдра, доступна в одній вазі 300 г / м.кв, яке зазвичай рекомендується восени-взимку.

Особливістю товарів лінійки Virusan® - є її здатність пригнічувати ріст бактерій в тканинах і знижувати активність вірусів в оболонці (коронавірусів), завдяки технології BI-OME AV®, найбільш ефективної і передової на ринку, яка довела свою ефективність проти вірусів і бактерій!

Ідеально підходить для людей, яким необхідна ковдра з антибактеріальним ефектом, а також ковдра здатна знизити активність вірусів!
Склад:
Тканина: 100% поліефірне мікроволокно (мікрофібра)
Наповнювач: 100% Neotherm ® поліефірні порожнисті волокна

Ключові моменти:
- Тканина з мікрофібри Extra soft touch з наповнювачем з переробленого волокна Neotherm®
- Антибактеріальна і антивірусна обробка Virusan®
- Пригнічує ріст бактерій в тканинах і знижує активність вірусів
- Можна користуватися в 300 г / м / кв (рекомендується в осінньо-зимовий період)
Інструкція по догляду:
Прати при температурі до 40 градусівНе відбілюватиМожна сушити в сушарціНе можна прасуватиТільки бережлива хімічна чистка
Технологія BI-OME AV®Devan - Як це працює?

Ліжко - наше ідеальне місце відпочинку, але також і ідеальне місце існування для тисяч мікроорганізмів, що викликають захворювання, як дерматологічні, так і респіраторні, якщо воно використовується людьми, інфікованими вірусом, ліжко є одним з найпотужніших переносників інфекції через поверхню, оскільки контакт, який відбувається, прямий і тривалого впливу.

Щоб захистити себе від зараження вірусами та патогенними бактеріями, ми повинні уникати контакту з цими переносниками та дотримуватися правил гігієни.

Нова лінійка Velfont®Virusan® пригнічує ріст бактерій в тканинах і знижує вірусну активність вірусів в оболонці (коронавіруса).

Період виживання вірусу SARS-CoV-2 на поверхні становить від 3 годин до 3 днів.

На тканинах вірус залишається активним протягом 24 годин, протягом яких може викликати зараження при контакті.

Velfont застосовує технологію BI-OME AV®Devan, яка захищає тканини від зараження і передачі вірусів і бактерій в оболонці.

У структуру тканини вбудовуються спеціальні інгібітори, що пригнічують ріст бактерій і нейтралізують активність коронавірусів (інкапсульованих вірусів).

Діюча речовина BI-OME AV® вбиває віруси, пронизуючи їх захисну ліпідну оболонку, і в результаті розриває ланцюжок передачі інфекції.

Комбінація антибактеріальних і розроблених технологій зменшення вірусів, таких як H1N1 або Coronavirus.

Технологія протестована міжнародними незалежними лабораторіями: ISO 18184: 2019 Визначення противірусної активності текстильних виробів. ASTM E2149-13 Мікробна активність іммобілізованих антимікробних препаратів на нерівних поверхнях.

ВИПРОБУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ:
Випробування було проведено відповідно до методу ISO 18184; протокол розрахунку вірусного зниження після 120 хвилин контакту з обробленою тканиною. Випробування показало, що обробка нейтралізує вірус і бактерії, що існують в тканини, на 99% через 2 години.

ДОВГОВІЧНІСТЬ / СТІЙКІСТЬ ДО ПРАННЯ Загальна ефективність гарантована до 30 прань при температурі 40° C.
Розмір (см): 140x200, 220x220
Виробник: Velfont
Країна виробник: Іспанія
Матеріал чохла: мікрофібра
Наповнення: 100% Neotherm ® поліефірні порожнисті волокна
Тип: осінньо-зимова
Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте