0 0 item(s) in your cart

Ковдра дитяча Velfont ANTIACAROS

Тепла та антипилова ковдра білого кольору розміром 110х140. Наповнення ковдри — високоякісне порожнисте силіконізоване волокно з антикліщовою обробкою Acarsan® та чохол ковдри — поліефірне мікроволокно чудово підходять тим, хто прагне комфорту та безпеки.

New

  • 110х140
  • Білий

Кількість товару обмежена! Наявність уточнюйте!

Наповнювач:
100% поліефірне порожнисте поєднане силіконізоване волокно з обробкою Acarsan®.

Тканина: 100% поліефірне мікроволокно.

Розмір: 110х140 см.

Ключові моменти:

- Acarsan® Протипилова обробка;
- шовковиста м'яка ковдра;
- комфортне;
- тепловий комфорт;
- доступно у наступній вазі: 125 г/м², 250 г/м², 400 г/м² и DUO (125 г/м² + 250 г/м²)

Наповнення пухової ковдри  високоякісне порожнисте силіконізоване волокно з обробкою Acarsan®. Дане волокно прекрасно поєднує в собі теплову властивість і антипилову, що робить цю ковдру ідеальним варіантом для забезпечення здорового сну.

Протипилова ковдра доступна в наступних вагах: 125 г/м² (рекомендований сезон весна-літо), 250 г/м² (рекомендується для осені), 400 г/м² (рекомендується для зими) і DUO - 125 г/м² + 250 г/м² ( дві пухові ковдри, які можна використовувати протягом року окремо або разом). Ця ковдра ідеально підходить для: людей, які цінують, комфорт і безпеку.

Іспанське товариство алергології та імунології, SEAIC і Британський фонд алергії (Allergy UK) підтверджують, антипилову ефективність продуктів Velfont з обробкою Acarsan®.

Ефективність цієї пухової ковдри після декількох промивок була науково перевірена TEC (Technique Environnement Consultants), однією з еталонних лабораторій в ЄС, які вивчають пилососи.

Тканина Neotherm    Спеціальна обробка Acarsan    Науково протестовано    Науково протестовано

Інструкції по догляду:

Максимальна температура 40ºC - Звичайний режимБудь-який відбілювачМожна сушити в сушарці - при невисокій температуріПрофесійне чищення - Тільки дбайлива чисткаПрасувати при температурі 110 градусів

Виробник: ТМ VELFONT (Іспанія)

Розмір (см): 110x140
Виробник: Velfont
Країна виробник: Іспанія
Матеріал чохла: поліефірне мікроволокно
Наповнення: 100% поліефірне порожнисте поєднане силіконізоване волокно з обробкою Acarsan ®
Колір: білий
Тип: осіння
Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте