0 0 item(s) in your cart

Матрац дитячий ортопедичний Breckle Kima Baby Royal

11 423 грн 4 569 грн

Безпружинний матрац із рівнем жорсткості "м'який-середній", що чудово підтримує хребет немовляти. Матрац представлений у двох розмірах: 60x120 і 70x140. Ядро матраца виготовлено з холодної піни LaPur RG щільністю 55 кг/м3 та загальна висота виробу  до 12 см забезпечують правильну підтримку хребта. А з'ємний чохол з тканини Tencel легкий у догляді і має хорошу повітропроникність.

New

  • м'який-середній
  • 60x120
  • 70x140
БЕЗПЕЧНИЙ СОН З НАРОДЖЕННЯ

Kima Baby Royal - ексклюзивна модель дитячого матраца! В основі матраца - піна вищої якості, а сам виріб виготовлено з використанням виключно безпечних технологій. Дитячий матрац Kima Baby Royal - запорука безпечного та здорового сну для Вашого малюка!
Матрац чудово підтримує хребет дитини, який розвивається, з перших днів завдяки ідеально підібраній твердості і точковій адаптації до форми тіла. Це означає, що матрац Kima Baby Royal досить жорсткий для правильного формування хребта, і гарантує його повноцінний розвиток. І в той же час, він достатньо м'який, щоб виключити травматизм незміцнілих суглобів дитини.
Ядро матраца являє собою монолітний блок піни LaPur RG щільністю 55 кг / м3, яка гарантує міцність і довговічність матраца.

Холодна піна LaPur - це безпечна і екологічно чиста сировина, в якій відсутні фреони та інші токсичні речовини. Піна LaPur об'єднала в собі кращі властивості натурального латекса і холодної піни, але при цьому виключає можливість виникнення алергії на латекс. Безпека піни підтверджена сертифікатом "Blauer Engel".

В процесі виробництва піни LaPur використовується технологія, при якій кожне ядро вспінюють в окремій закритій ємності, що забезпечує однакову якість матраца по всій його товщині. Додатковий комфорт та вентиляцію під час сну забезпечують численні повітряні канали та спеціальні рельєфні елементи матраца.

Надщільна піна забезпечує постійний ортопедичний ефект з перших днів малюка і до 5 років (матрац може мати обмеження тільки по росту дитини). Піна LaPur - гордість компанії Breckle!
Чохол матраца виготовлений з тканини Tencel (37% віскоза (Tencel / Lyocell), 63% поліестер), яка має гарну повітропроникністю, що забезпечує оптимальну вентиляцію і швидке відведення вологи. Букові волокна володіють хорошими антибактеріальними і антиалергенними властивостями.
Завдяки використаним матеріалам, матрац характеризується хорошими ортопедичними і антиалергенними властивостями.

Дитячий матрац Kima Baby Royal ідеально підійде:
Kima Baby Royal призначений для користування з самого народження малюка і до того моменту, як він «виросте» з дитячого матраца. Поки зріст дитини знаходиться в допустимих нормах, що дозволяють спати в дитячому матраці, то для заміни матраца немає потреби.

Дана модель матраца виготовлена в двох розмірах: 60х120см і 70х140см.
- матрац розміром 60х120см може використовуватися до того поки зріст дитини не перевищить 100см;
- для розміру 70х140см – максимальний зріст 120см.

Коли зріст дитини досягне допустимих меж (можна і раніше) потрібно купувати їй матрац для дорослих (підлітковий), і немає нічого страшного в тому, що матрац буде завеликий для дитини.
Розмір (см): 60x120, 70x140
Тип матраца: безпружинний
Гарантія: 3 роки
Виробник: Breckle
Країна виробник: Німеччина
Висота матраца (см): до 12
Двосторонній: так
Матеріал чохла: тканина Tencel
Жорсткість: м'який-середній
Наповнення: піна La Pure
Щільність піни: RG55 (55 кг/м³)
З'ємний чохол: так

Інші Матраци

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте