0 0 item(s) in your cart

Матрац ортопедичний Breckle My Balance 20

51 858 грн 44 079 грн

Безпружинний матрац трьох рівнів жорсткості: м'який, середній, жорсткий. Витримує навантаження до 180 кг на спальне місце. Блок холодної піни LaPur® щільністю 55 кг/м3 та загальна висота виробу — 22 см забезпечують ортопедичний ефект з правильною підтримкою хребта. А з'ємний чохол з тканини Tencel легкий у догляді і має приємні тактильні відчуття.

New

 • м'який
 • ближче до жорсткого
 • cередній
 • 80x190
 • 80x200
 • 90x190
 • 90x200
 • 100x200
 • 120x190
 • 120x200
 • 140x190
 • 140x200
 • 160x190
 • 160x200
 • 180x190
 • 180x200
 • 200x200

Унікальна модель MyBalance® на основі холодної піни LaPur®. Має максимальний ортопедичний ефект з правильною підтримкою хребта. Має 7 зон зі змінною пружністю для оптимальної підтримки певних частин тіла. Зонований асиметрично, для індивідуального підстроюванного моноблока під зріст людини, щоб ефект MyBalance® для кожного користувача був максимальним.

Модель досупна у трьох рівнях жорсткості на вибір: м'який, середній, жорсткий. М'який витримує навантаження до 120 кг на спальне місце, середній - до 160 кг, жорсткий - до 180 кг.

Двоспальний розмір матраца складається з двох окремих ядер, поміщених в один чохол. LaPur® об'єднує кращі властивості холодної піни і латексу. Щільність піни RG55 забезпечує міцність і довговічність матраца.

Запатентована модель на основі холодної піни LaPur® розроблена спільно з медичною клінікою доктора Роя Кюхне (Roy Kühne). У 2009 і 2011 роках в Німеччині матрац My Balance 20 був визнаний кращим матрацом. Індивідуальний підхід до зонування  особливість матраца My Balance 20. Асиметричне зонування перевершує властивості симетричного звичайного зонування матраців, не кажучи вже про матраци без зонування.

Важливою перевагою ядра LaPur® є те, що піна спінюється в закритій формі. Така технологія забезпечує постійну якість і однорідність ядра матраца. LaPur® об'єднує кращі властивості холодної піни і латексу. Таким чином кожне ядро ​​матраца спінюється в окремій закритій формі, що дозволяє домогтися однорідної щільності піни. Структура блоків всередині ядра і зовні залишається рівномірною і не відчуває різких перепадів температури при виготовленні. Зазвичай піна спінюється величезними блоками, після чого з них вирізаються ядра матраців. В результаті дії сили тяжіння верхні блоки мають меншу щільність, а нижні меншу легкість. Це погіршує властивості піни, зменшує зносостійкість і довговічність матеріалу. Також додатковий комфорт під час сну надають численні повітряні канали та структурована поверхня пінного блоку матраца My Balance 20.

Всі матраци Breckle®, незалежно від класу виробів, володіють ортопедичним, анатомічним і терапевтичним ефектом, наділені антиалергенними і антибактеріальними властивостями, не містять в складі шкідливих речовин і повністю відповідають високим стандартам якості і екологічної безпеки Євросоюзу, що підтверджується відповідними сертифікатами.

Всі чохли матраців Breckle®, незалежно від класу виробів, є знімними і забезпечені круговою застібкою-блискавкою, за допомогою якої знімаються дуже легко. Щоб продовжити відчуття чистоти і свіжості Вашому ліжку, і підтримувати гігієну матраца на високому рівні, необхідно регулярно прати чохол в пральній машині при 60° C.

Рекомендації щодо вибору матраца:

Звертаємо Вашу увагу, що збільшення кроку ламелей (відстані між ламелями) в ортопедичній основі під матрац сприяє зменшенню жорсткості безпружинного матраца. І навпаки, чим менша відстань між ламелями, тим вища стає жорсткість матраца.

Безпружинний матрац, покладений на суцільну основу (щит), набуде своєї максимальної жорсткості, що явно відрізняється від жорсткості того ж самого матраца, який буде лежати на основі з ламелями.

Рекомендація про те, кому підійде матрац, дана за умови, що основа під матрац  ламелі кроком не більше 35 мм.

Сертифікація матраца My Balance 20:

Сертифікати якості LGA. LGA  незалежна міжнародна організація, тестуються продукцію на безпеку і якість відповідно до європейських та міжнародних стандартів. LGA працює абсолютно незалежно і не співпрацює ні з приватними, ні з юридичними особами. Сертифікат LGA багато років є орієнтиром для європейського покупця, так як гарантує повну відповідність продукту найвищим міжнародним стандартам якості. Матеріали і компоненти, що використовуються при виробництві матраців, піддаються експертизі, яка оцінює їх вплив на здоров'я людини і на навколишнє середовище. Також проводиться комплексна оцінка заявлених характеристик безпеки і експлуатаційних властивостей кінцевого продукту.

Сертифікат Medizinisch getestet. Знак якості. Маркування, що свідчить про повну Безпечність для здоров'я людини текстильних виробів. Незалежна оцінка дослідного інституту Німеччини.

Сертифікат Blaue Engel. Знак-бренд екологічної якості. Blaue Engel  це перший найстаріший знак для маркування продуктів і послуг, що відповідають сучасному рівню безпеки для навколишнього середовища. Він був створений в 1978 році з ініціативи Федерального міністра Німеччини і підписаний Міністерством з екології федерації і земель. З цього часу Blaue Engel став інструментом політики захисту навколишнього середовища у всьому світі. Blaue Engel це знак, яким відзначаються позитивні властивості запропонованих на ринку товарів і послуг.

Розмір (см): 80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 200x200
Тип матраца: безпружинний
Гарантія: 10 років
Виробник: Breckle
Країна виробник: Німеччина
Висота матраца (см): до 22
Ефект "Зима-літо": ні
Двосторонній: так
Матеріал чохла: тканина Tencel
Жорсткість: м'який, середній, жорсткий
Наповнення: піна La Pure
Спальний розмір: односпальний, двоспальний
Щільність піни: RG55 (55 кг/м³)
Навантаження на 1 спальне місце: до 180 кг
З'ємний чохол: так

Інші Матраци

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте