0 0 item(s) in your cart

Матрац ортопедичний Gomarco Adapt

70 946 грн 60 304 грн

New

  • жорсткий
  • 160x200
  • 180x200
Склад:

- Чохол - тканина Stretch Hi
- Піна Visco Titanum Gel
- Thermofiber
- Super Soft
- AirTex
- Airfresh Printed
- Perfilatd High Resilence Foam
- Nucol
- Reinforced Frame
- Aquapur Firm
- Aquapur Elastic
- Tex Reforced
- Highfoam

Висота: 32 см
Гарантія: 36 місяців

Адаптивність: 4/5
Жорсткість: 4/5
Адаптивність, жорсткість
Матрац Adapt - Ідеально гнучкий і комфортний

Адаптивність, з якою він приймає тіло, розподіляючи його вагу - відчуття, яке Ви відчуєте з першого дня використання. Матрац Nucol Adapt забезпечить чудову повітропроникність, свіжість протягом всієї ночі.

Матрац Adapt від торгової марки Gomarco - це найкраще рішення для вашого сну. Вибираючи бренд Gomarco Ви отримаєте якісний матрац, який створений з урахуванням всіх необхідних характеристик для комфортного відпочинку. Матраци Gomarco виконані за інноваційними технологіями, з використанням тільки сертифікованих і якісних матеріалів. Всі матраци Gomarco мають унікальний дизайн.

Чохол матраца з стрейчевого трикотажу виконаний за стандартами 100 By OekoTex®. Він абсолютно безпечний, оскільки не містить токсичних речовин, його можна використовувати від народження, для будь-якої вікової категорії. Тканина чохла, в складі якої додані нитки PCM (Phase Change Material - матеріал зміни фаз), забезпечують відчуття свіжості, сприяє підтримці комфортного мікроклімату спального місця. Це запатентована технологія TECNOFRESH®, додасть свіжість вашим ночам. Взимку переверніть матрац і насолоджуйтеся теплою стороною Stretch.

Верхній шар матраца складається з піни пам'яті ViscotitaniumGel®, утвореної частинками титану і гелю. Забезпечує свіжість, яка робить відпочинок ще більш комфортним. Частинки титану сприяють зняттю напруги в м'язах, тим самим надаючи ефект антистресу.

Шар піни SuperSoft з ефектом пам'яті, легко і швидко повторює форму тіла сплячого. Завдяки прогресивному прийому, ідеальній і швидкій адаптації, дозволяє рівномірно розподілити навантаження і надати ідеальну підтримку тіла, знімаючи напругу з м'язів і хребта, тим самим надаючи ефект максимального розслаблення.

Система Nucol - інноваційний блок пружин виконаних з вязкопружних елементів найвищої якості, яке дозволяє, завдяки різному ступеню жорсткості і розподілу уздовж матраца, ідеально пристосуватися до форми нашого тіла. Крім того, кожна Nucol (пружина з піни пам'яті) має свої канали, де циркулює повітря, роблячи матрац більш повітропроникним і свіжим, таким чином, уникаючи надмірного тепла. Система Nucol® являє собою інноваційний підхід для прекрасної підтримки Вашого тіла. Поєднання жорсткості і пружності матеріалу забезпечить високу адаптивність до контурів нашого тіла і максимальний комфорт!

Поліпшення якості сну!

Система Nucol® зменшує точки тиску між нашим тілом і матрацом, що призводить до поліпшення кровообігу. Система Nucol® забезпечить кілька переваг для здоров'я - запобігає оніміння кінцівок, появу судом і болів, сфокусованих в області спини та попереку. Ці проблеми зі здоров'ям, а також щоденний стрес, може викликати безсоння, тому система Nucol® допоможе істотно запобігти йому.

ВИПРОБУВАННЯ DR. ESTIVILL

Система Nucol® була перевірена престижною клінікою доктора Етівілла, фахівця з клінічних досліджень нейрофізіології та медицини сну. Клініка сну провела дослідження, яке показує всі переваги системи Nucol® як для фізичного здоров'я людини, так і в області сну.

Різні стратегічно розташовані зони комфорту, кілька каналів вентиляції і двосторонній чохол (зима - літо) є основними особливостями системи NUCOL, яка забезпечує адаптованість, повітропроникність і почуття комфорту.

Дана модель матраца з боків посилена євро каркасом - надміцна перфорована піна, яка гарантує довговічність і його збереження. Унікальна конструкція надійно фіксує внутрішні шари матраца, а перфорація забезпечує додаткову повітропроникність.

Зовнішня бокова поверхня матраца додатково посилена багатошаровим чохлом MULTI QUILT Luxe, виконаному в дизайні преміум-класу.

Ортопедичний ефект матраца, підсилює шар піни AquaPur, також цей шар забезпечує додаткову зносостійкість виробу.

Шар піни AQUAPUR® Elastic забезпечує відмінну адаптивність, вона легко і швидко повторює форму тіла сплячої людини. Завдяки прогресивному прийому, ідеальній і швидкій адаптації, дозволяє рівномірно розподілити навантаження і надати ідеальну підтримку тіла, знімаючи напругу з м'язів і хребта, тим самим надаючи ефект максимального розслаблення.

Матрац має високу повітропроникність завдяки піні High Foam з відкритими порами.

Матрац Adapt - ексклюзивний дизайн, бездоганна якість і комфорт!

Технології:
Stretch Hi
Високоеластична тканина, що забезпечує відчуття комфорту і гнучкість.

Visco Titanium Gel
Піна пам'яті, утворена частинками титану і гелю. Забезпечує свіжість, яка робить відпочинок ще більш комфортним.

Thermo Fiber
Волокно, яке забезпечує постійну циркуляцію повітря, що сприяє випаровуванню вологи.

Super Soft
SuperSoft - м'яка піна з прогресивним прийомом (адаптивність до контурів тіла), яка забезпечує максимальний комфорт.

Airtex
Тканина забезпечує циркуляцію повітря всередині матраца, тим самим забезпечуючи відчуття свіжості.

Airfresh
Високоякісний прозорий матеріал з принтом, який вказує призначення зон матраца системи Nucol, і дозволяє повітрю циркулювати усередині матраца.

Perfilated
Профільована піна з ефектом пам'яті HR з безліччю вентиляційних каналів, які допомагають повітрю циркулювати всередині матраца.

Nucol
Це преміальний асортимент пружин з піни з ефектом пам'яті. Їх вентиляційні канали дозволяють повітрю циркулювати усередині матраца. Система Nucol пропонує на вибір три конфігурації підтримки для Матрасов Nucol - жорстку, середню і м'яку.

Reinforced Frame
Особливо міцна перфорована рама розташована по периметру матраца, запобігає переміщенню пружин убік, має перфорацію, що забезпечує високу повітропроникність.

Aquapur
Піна AQUAPUR®FIRM з функцією Opencell з високою повітропроникністю. Запобігає появі вологості в матраці. Має високу зносостійкість і високу жорсткість (FIRM).

Auapur Elastic
Комірчаста структура піни AQUAPUR®Elastic має високу повітропроникність, запобігає появі вологості в матраці, володіє високою зносостійкістю і м'якою жорсткістю (ELASTIC).

Tex Reforced
Нетканий матеріал, стабілізатор внутрішніх шарів матраца.

Hight Foam
Шар піни з регулярною структурою відкритих осередків, які полегшують циркуляцію повітря всередині матраца.

Technofresh
Еластична тканина з нитками PCM в складі (Phase Change Material - матеріал зміни фаз), яка забезпечує відчуття свіжості, сприяє підтримці комфортного мікроклімату спального місця.

Еволюція відпочинку від Gomarco!

Виробник: ТМ GOMARCO (Іспанія)


Розмір (см): 160x200, 180x200
Тип матраца: безпружинний
Гарантія: 36 місяців
Виробник: Gomarco
Країна виробник: Іспанія
Висота матраца (см): 32
Ефект "Зима-літо": є
Двосторонній: так
Матеріал чохла: стрейч
Жорсткість: блище до жорсткого
Спальний розмір: односпальний, двоспальний
З'ємний чохол: так

Інші Матраци

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте