0 0 item(s) in your cart

Матрац ортопедичний Gomarco TheRapy

50 392 грн 42 833 грн

Безпружинний матрац із жорсткістю "середній-жорсткий", що володіє ортопедичними властивостями та чудово адаптується під контури тіла, рівномірно розподіляючи точки тиску. Пінний блок AQUAPUR щільністю 35 кг/м3 та загальною висотою виробу 30 см забезпечує правильну підтримку тіла. А чохол зі стрейчу виконує захисну функцію для наповнення матраца.

New

  • середній-жорсткий
  • 160x200
  • 180x200

Склад:
- Чохол Stretch hi
- Піна Visco Gel x2
- Thermo Fiber
- Піна Super Soft
- Tex Reforced
- Піна Visco Gel profiled 7 cm
- Піна Aquapur Firm
- Піна HighFoam
- airtex

Висота: 30 см
Гарантія: 36 місяців

Адаптивність Жорсткість

Матрац Therapy поєднує в собі інновації та високоякісні матеріали для забезпечення неперевершеного комфорту.

Вибираючи бренд Gomarco ви отримаєте якісний матрац, який створений з урахуванням всіх необхідних характеристик для якісного відпочинку. Матраци Gomarco виконані за інноваційними технологіями, мають унікальні запатентовані технології, тільки сертифіковані і якісні матеріали.

Матрац Therapy - адаптивний та комфортний. А завдяки профільованій піні з ефектом пам'яті досягається краща адаптація ортопедичного матраца до тіла та його ваги. Ця адаптивна властивість не чинить тиск на ключові точки тіла.

Чохол матраца зі стрейчевого трикотажу виконаний за стандартами 100 By OekoTex®. Він абсолютно безпечний, оскільки не містить токсичних речовин, які застосовуються з народження, для будь-якої вікової категорії.

Верхній шар матраца складається з піни пам'яті Visco Gel х2®, утвореної частинками титану і гелю. Забезпечує свіжість, що робить відпочинок ще більш комфортним. Частинки титану сприяють зняттю напруги в м'язах, тим самим надаючи ефект антистресу.

Повітропроникність між шарами це важлива необхідність, що забезпечується шаром волокна Thermofiber та піною з регулярною структурою відкритих осередків Highfoam. Таким чином відбувається постійне випаровування, що не дає можливості розвитку шкідливих бактерій та накопичення неприємних запахів.

Основою матраца слугує шар піни AQUAPUR®FIRM. Він робить модель максимально міцною і надійною, водночас комфортною, адже рівномірно розподіляє вагу тіла, і практичною у використанні.

А тканина AirTex забезпечує циркуляцію повітря всередині матраца, забезпечить відчуття свіжості та оптимальний мікроклімат.

Технології:

Stretch hi
Високоеластична тканина, що забезпечує відчуття комфорту та гнучкість.

Visco Gel x2
Піна пам'яті з профільованою формою, утвореною частинками титану та гелю. Забезпечує свіжість, яка робить відпочинок ще комфортнішим та прискорює відновлення м'язів.
Thermo Fiber
Thermofiber
Волокно, яке забезпечує постійну циркуляцію повітря, що сприяє випаровуванню вологи.
Super Soft
Super Soft
SuperSoft – м'яка піна з прогресивним прийомом (адаптивність до контурів тіла), яка забезпечує максимальний комфорт.

Tex Reforced
Tex Reforced
Нетканий матеріал, стабілізатор внутрішніх шарів матраца.

Visco Gel profiled 7 cm
Піна пам'яті з профільованою формою, утвореною частинками титану та гелю. Забезпечує свіжість, яка робить відпочинок ще комфортнішим та прискорює відновлення м'язів.
Aquapur Firm
Aquapur Firm
Піна структури Opencell з високою повітропроникністю. Запобігає появі вологості в матраці. Шар допомагає рівномірно розподілити вагу тіла, що робить його ідеальним для відпочинку.
Hight Foam
Highfoam
Шар піни з регулярною структурою відкритих осередків, які полегшують циркуляцію повітря всередині матраца.

Система AirTex
Тканина, що забезпечує циркуляцію повітря всередині матраца, забезпечуючи відчуття свіжості.

Виробник: ТМ GOMARCO (Іспанія)

Розмір (см): 160х200, 180х200
Тип матраца: безпружинний
Гарантія: 36 місяців
Виробник: Gomarco
Країна виробник: Іспанія
Висота матраца (см): 30
Матеріал чохла: стрейч
Жорсткість: середній-жорсткий
Наповнення: піна Visco Gel X2, Thermofiber, піна Super Soft, піна Visco Titanum Gel Profiled, піна AquaPur Firm, піна Highfoam
Спальний розмір: двоспальний
Cерія: Aquapur

Інші Матраци

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте