0 0 item(s) in your cart

Матрац ортопедичний Gomarco Respire Soft

59 991 грн 50 992 грн

Пружинний матрац висотою 27 см, має ортопедичні властивості і чудово адаптується під контури тіла, рівномірно розподіляючи точки тиску, завдяки інноваційному блоку пружин Nucol. Пружини виготовлені з в'язкопружних елементів з ефектом пам'яті найвищої якості, що дозволяє, завдяки різному ступеню жорсткості та розподілу вздовж матраца, ідеально пристосуватися до форми тіла.

New

  • м'який-середній
  • 160x200
  • 180x200

Склад:

- Чохол Stretch
- Піна AquaPur Firm
- Tex Reforced
- Elastic Mesh
- Perforated High Resistance Foam
- Система Nucol
- Reinforced Frame
- Springsac Soft
- Система Air Fresh Anti Slip

Матрац Respire Soft - Ідеально комфортний

Адаптивність, з якою він приймає тіло, розподіляючи його вагу – відчуття, яке Ви відчуєте з першого дня використання. Матрац Respire Soft забезпечить чудову повітропроникність, свіжість протягом усієї ночі.

Матрац Respire Soft від торгової марки Gomarco – це найкраще рішення для вашого сну. Вибираючи бренд Gomarco Ви отримаєте якісний матрац, створений з урахуванням усіх необхідних характеристик для комфортного відпочинку. Матраци Gomarco виконані за інноваційними технологіями, з використанням тільки сертифікованих та якісних матеріалів. Усі матраци Gomarco мають унікальний дизайн.

Чохол матраца із стрейчевого трикотажу виконаний за стандартами 100 By OekoTex®. Він абсолютно безпечний, оскільки не містить токсичних речовин, які застосовуються з самого народження, для будь-якої вікової категорії.

Ортопедичний ефект матраца, що забезпечує розташовані шари піни AquaPur, також цей шар забезпечує додаткову зносостійкість виробу.

Шари піни розділяє нетканий матеріал, стабілізатор внутрішніх шарів матраца, а також високоеластичний і тканинний шар, що дихає, що дозволяє правильно поєднати всі матеріали.

Шар профільованої піни з ефектом пам'яті HR та безліччю вентиляційних каналів, допомагають повітрю вільно циркулювати всередині матраца, забезпечуючи максимальну повітропроникність.

Система Nucol - інноваційний блок пружин виконаних з в'язкопружних елементів з ефектом пам'яті найвищої якості, що дозволяє завдяки різному ступеню жорсткості та розподілу вздовж матраца ідеально пристосуватися до форми нашого тіла. Крім того, кожна Nucol (пружина з піни пам'яті) має свої канали, де циркулює повітря, роблячи матрац більш повітропроникним і свіжим, таким чином уникаючи надлишкового тепла.

Система Nucol® є інноваційним підходом для прекрасної підтримки Вашого тіла. Поєднання жорсткості та пружності матеріалу забезпечить високу адаптивність до контурів нашого тіла та максимальний комфорт!

Поліпшення якості сну!

Система Nucol® зменшує точки тиску між нашим тілом та матрацом, що призводить до покращення кровообігу. Система Nucol® забезпечить кілька переваг для здоров'я - запобігає онімінню кінцівок, появі судом та болю, сфокусованих в області спини та попереку. Ці проблеми зі здоров'ям, а також щоденний стрес може викликати безсоння, тому система Nucol® допоможе суттєво запобігти йому.


ВИПРОБУВАННЯ DR. ESTIVILL

Система Nucol® була перевірена престижною клінікою доктора Етівілла, спеціаліста з клінічних досліджень Нейрофізіології та медицини сну. Клініка сну провела дослідження, яке показує всі переваги системи Nucol як для фізичного здоров'я людини, так і в області сну.

Різні стратегічно розташовані зони комфорту, кілька каналів вентиляції та двосторонній чохол (зима – літо) є основними особливостями системи NUCOL, яка забезпечує адаптованість, повітропроникність та почуття комфорту.

Дана модель по периметру посилена єврокаркасом - особливо міцна перфорована піна, що гарантує довговічність виробу та його безпеку. Унікальний каркас – запобігає руху пружин убік, а перфорація забезпечує додаткову повітропроникність. Матрац із незалежним блоком пружин Springsac, які покриті еластичним шаром піни Supersoft. 1500 індивідуальних пружин розташовані рядами, що дозволяє рівномірно розподілити навантаження та надати ідеальну підтримку тіла, знімаючи напругу з м'язів та хребта, тим самим надаючи ефект максимального розслаблення. Нижній шар матраца - це нековзна тканина, що забезпечує циркуляцію повітря і запобігає небажаним рухам матраца.

Матрац Respire Soft – точно подарує сон, що відновлює, про який Ви так давно мріяли.

Технології:

Stretch Hi

Високоеластична тканина, що забезпечує відчуття комфорту і гнучкість.

Aquapur firm
Піна AQUAPUR®FIRM з функцією Opencell з високою повітропроникністю. Запобігає появі вологості в матраці. Має високу зносостійкість і високу жорсткість (FIRM)

Tex Reforced

Нетканий матеріал, стабілізатор внутрішніх шарів матраца.

Elastic Mesh
Високоеластичний та дихаючий тканинний чохол, що дозволяє правильно з'єднати всі матеріали.

Perforated High Resistance Foam
Профільована піна з ефектом пам'яті HR з безліччю вентиляційних каналів, які допомагають циркулювати повітря всередині матраца.

Система Nucol
Це преміальний асортимент пружин із піни з ефектом пам'яті. Їхні вентиляційні канали дозволяють повітря циркулювати всередині матраца. Система Nucol пропонує на вибір три конфігурації підтримки для матраців Nucol - жорстку, середню та м'яку.

Reinforced Frame
Особливо міцна перфорована рама розташована по периметру матраца, запобігає переміщенню пружин убік, має перфорацію, що забезпечує високу повітропроникність.

Springsac Soft
Блок незалежних кишенькових пружин, запобігає дискомфорту при рухах і забезпечує повну адаптивність і високу повітропроникність.

Air Fresh Anti Slip

Система Air Fresh Anti Slip
Нековзна тканина, що забезпечує циркуляцію повітря і запобігає небажаним рухам матраца.

Виробник: ТМ GOMARCO (Іспанія)

Розмір (см): 160х200, 180х200
Тип матраца: пружинний
Гарантія: 36 місяців
Виробник: Gomarco
Країна виробник: Іспанія
Висота матраца (см): 27
Матеріал чохла: стрейч
Жорсткість: м'який-середній
Наповнення: піна Aquapur Firm, піна Soft, Perforated High Resistance Foam, Springsac Soft, єврокаркас
Спальний розмір: двоспальний
Cерія: Nucol

Інші Матраци

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте