0 0 item(s) in your cart

Матрац дитячий ортопедичний Breckle Kima Kaltschaum

6 718 грн 2 687 грн

Безпружинний матрац із рівнем жорсткості "м'який-середній", що чудово підтримує хребет немовляти. Матрац представлений у двох розмірах: 60x120 і 70x140. Ядро матраца виготовлено з холодної піни Kaltschaum HR щільністю 40 кг/м3 та загальна висота виробу  до 12 см забезпечуют правильну підтримку хребта. А з'ємний чохол з махрової тканини легкий у догляді і має приємні тактильні відчуття.

New

  • м'який-середній
  • 60x120
  • 70x140
СОЛОДКИЙ СОН ВАШОГО МАЛЮКА

Дитячий матрац Kima Kaltschaum - запорука безпечного та здорового сну для Вашого малюка! При виготовленні матраца Kima Kaltschaum використовуються високоякісні компоненти відповідно до німецьких стандартів і рекомендацій Європейського Союзу.

Матрац чудово підтримує хребет дитини, який розвивається, з перших днів завдяки ідеально підібраній твердості і точковій адаптації до форми тіла. Це означає, що рівень жорсткості матраца Kima Kaltschaum - саме той, який потрібен для правильного формування хребта, і гарантує його повноцінний розвиток. І в той же час його м'якість виключає травматизм незміцнілих суглобів дитини.

Ядро матраца виготовлено з високоеластичної екологічно чистої холодної піни Kaltschaum HR щільністю 40 кг / м3. Структура відкритих осередків холодної піни Kaltschaum забезпечує оптимальну вентиляцію для приємного сухого середовища під час сну, зменшуючи ризик перегрівання тіла немовляти. Піна забезпечує постійний ортопедичний ефект з перших днів малюка і до 5 років (матрац може мати обмеження тільки по зросту дитини).

Чохол матраца виготовлений з міцних і делікатних матеріалів, таких як бавовна (70%) та поліестер (30%). М'який і приємний на дотик махровий матеріал добре відводить вологу і запобігає утворенню бактерій.
Завдяки використаним матеріалам, матрац характеризується хорошими ортопедичними і антиалергенними властивостями.

Дитячий матрац Kima Kaltschaum ідеально підійде:
Kima Kaltschaum призначений для користування з самого народження малюка і до того моменту, як він «виросте» з дитячого матраца. Поки зріст дитини знаходиться в допустимих нормах, що дозволяють спати в дитячому матраці, то для заміни матраца немає потреби.

Дана модель матраца виготовлена в двох розмірах: 60х120см і 70х140см.
- матрац розміром 60х120см може використовуватися до того поки зріст дитини не перевищить 100см;
- для розміру 70х140см – максимальний зріст 120см.

Коли зріст дитини досягне допустимих меж (можна і раніше) потрібно купувати їй матрац для дорослих (підлітковий), і немає нічого страшного в тому, що матрац буде завеликий для дитини.
Розмір (см): 60x120, 70x140
Тип матраца: безпружинний
Гарантія: 3 роки
Виробник: Breckle
Країна виробник: Німеччина
Висота матраца (см): до 12
Двосторонній: так
Матеріал чохла: махрова тканина
Жорсткість: м'який-середній
Наповнення: холодна піна HR40
Щільність піни: HR40 (40 кг / м³)
З'ємний чохол: так
Махровий: так
Стьобаний: так

Інші Матраци

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте