0 0 item(s) in your cart

Подушка антиалергенна Velfont ACTIVE ANTI DUSTMITE MAX

1 802 грн 1 532 грн

Біла антиалергенна подушка розміром 50х70 призначена для максимального розслаблення м'язів шиї. Наповнення подушки - силіконізоване волокно, яке надає їй об'єму, м'якості, еластичності та підвищеної здатності до відновлення форми. Чохол з м'якої та приємної на дотик тканини з антикліщової обробкою Acarsan Natural®, яка зберігає свої антиалергенні властивості після прання.

New

  • 50x70
  • Білий

Чохол подушки Active Anti Dustmite MAX виготовлений з м'якої приємної на дотик тканини. Він має антикліщову обробку Acarsan Natural®, яка зберігає свої антиалергенні властивості після прання. Чохол подушки має застібку-блискавку.

Наповненням подушки служить поєднане силіконізоване порожнисте волокно, яке надає їй об'єм, м'якість, еластичність і підвищену здатність до відновлення форми. Крім того, силіконізовані волокна дуже стійкі до зношування і прання.

Ця подушка була розроблена спеціально для людей, які страждають від алергії на пилових кліщів і бажаючих забезпечити собі здоровий сон.

Іспанське товариство алергології та клінічної імунології (SEAIC) і Британський фонд алергії (Allergy UK) підтверджують, що продукти Velfont з обробкою Acarsan® зменшують вплив пилових кліщів, обмежуючи їх розвиток. Вони не подразнюють шкіру і зберігають свою ефективність після прання.

Ефективність цієї подушки після декількох прань була науково доведена TEC (Technique Environnement Consultants), однією з еталонних лабораторій в ЄС.

Жорсткість: жорстка

Розмір: 50x70 см

Склад:
- Зовнішня тканина: 100% поліефірне мікроволокно
- Внутрішня тканина: 100% поліефірне мікроволокно
- Наповнення: 100% поліефірне силіконізоване волокно з антикліщовою обробкою Acarsan Natural®

Ключові моменти:
- Подушка з чохлом на блискавці
- Шовковисте мікроволокно з привабливим тисненням
- Антикліщова обробка Acarsan Natural®
- Машинне прання.

Спеціальна обробка Acarsan    Науково протестовано    Захист від кліщів    Зовнішнє покриття    

Інструкції по догляду чохла:

Максимальна температура 40ºC - Звичайний режим Без відбілювачаМожна сушити в сушарці - при невисокій температуріПрасувати при температурі максимум 110 ºCПрофесійне чищення - Тільки дбайлива чистка

Інструкції по догляду наповнювача:

Максимальна температура 40ºC - Звичайний режимБез відбілювачаНе сушити в сушарціНе прасуватиПрофесійне чищення - Тільки дбайлива чистка

Виробник: ТМ VELFONT (Іспанія)

Розмір (см): 50x70
Виробник: Velfont
Країна виробник: Іспанія
Матеріал чохла: поліефірне мікроволокно
Наповнення: поліефірне силіконове волокно з антикліщовою обробкою
Колір: білий
Тип: антиалергенна

Інші Подушки

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте