0 0 item(s) in your cart

Подушка класична Breckle TopCool

1 619 грн 1 376 грн

Пружна і мяка, класичної форми подушка розміром 50х70 створена для максимального розслаблення мязів шиї. Наповнення подушки — волокно poly-sticks, що є безпечним для людей, котрі страждають на алергію.  Білий чохол із поліестеру TopCool® поєднує у собі дві функції — естетику та захист.

New

  • 50x70
  • Білий

Подушка TopCool  стьобана пружна подушка класичної форми.

Верх подушки виконаний з тканини TopCool®, яка складається з унікальних функціональних волокон, розроблених у вигляді каналів. Волокна володіють гарним водовідвідним ефектом. Завдяки цьому тканина швидко вбирає і відводить вологу.

Наповнення подушки – poly-sticks – кришений поліестер. Він не збивається і тримає форму, не викликає алергію, має високі теплоізоляційні властивості і не перешкоджає вільній циркуляції повітря. Після прання подушку потрібно «розтрясти» - і вона знову тримає форму як нова.

Завдяки поєднанню цих матеріалів, подушки TopCool® підтримують оптимальну температуру тіла і створюють комфортний мікроклімат під час сну.

Подушка TopCool ідеально підійде:

- людям, які страждають від алергії на натуральні наповнювачі;
- тим, хто надає перевагу пружним подушкам.

Рекомендації по догляду:
Допускається машинне прання при температурі до 95°С

При виборі подушки дотримуйтеся правила:
чим м'якше Ваш матрац, тим нижчою повинна бути подушка. І навпаки, чим жорсткіше матрац, на якому Ви спите, тим вищою повинна бути подушка.

Якщо Ви зупинили свій вибір на ортопедичній подушці з пінним наповненням, прийміть до відома  бажано, щоб піна подушки була аналогічною піні Вашого матраца.

Розмір (см): 50x70
Країна виробник: Німеччина
Матеріал чохла: поліестер TopCool
Наповнення: поліефірне антиалергенне волокно
Колір: білий
Тип: класична
Вага (г): 400

Інші Подушки

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте