0 0 item(s) in your cart

Подушка антиалергенна Velfont ANTIACAROS

765 грн

Біла антиалергенна подушка розміром 50х70 створена для максимального розслаблення мязів шиї. Наповнення подушки — силіконізоване порожнисте волокно, що є безпечним для людей, котрі страждають на алергію. Також волокна надають подушці об'єм, м'якість і еластичність.  Білий чохол з бавовняної тканини Acarsan® поєднує у собі декілька функції — естетичну і захисну.

New

  • 50x70
  • Білий

Чохол подушки ANTIACAROS виготовлений з дуже м'якої тканини з мікроволокнистого шовку з привабливим тисненням. Чохол має антикліщову обробку Acarsan®, яка зберігає свої антиалергенні властивості після прання. Чохол подушки має застібку-блискавку.

Наповнення подушки являє собою поєднане силіконізоване порожнисте волокно, яке надає їй об'єм, м'якість, еластичність і підвищену здатність до відновлення форми. Крім того, силіконізовані волокна дуже стійкі до зношування і прання.

Ця подушка була розроблена спеціально для людей, які страждають алергією на пилових кліщів і бажаючих забезпечити собі здоровий сон. Ідеально підходить для людей середнього зросту, які сплять на боці, і людей високого зросту, які сплять на спині.

Іспанське товариство алергології та клінічної імунології (SEAIC) і Британський фонд алергії (Allergy UK) підтверджують, що продукти Velfont з обробкою Acarsan® зменшують вплив пилових кліщів, обмежуючи їх розвиток. Вони не подразнюють шкіру і зберігають свою ефективність після прання.

Ефективність цієї подушки після декількох прань була науково доведена TEC (Technique Environnement Consultants), однією з еталонних лабораторій в ЄС.

Розмір: 50x70 см.

Склад:

- зовнішня тканина: 100% поліефірне мікроволокно;

- внутрішня тканина: 100% поліефірне мікроволокно;

- наповнення: 100% поліефірне силіконове волокно з антикліщовою обробкою Acarsan®.

Ключові моменти:

- подушка з подвійним стьобаним чохлом на блискавці;

- шовкове мікроволокно з привабливим тисненням;

- антикліщова обробка Acarsan®;

- машинне прання;

- особливо рекомендується людям середнього зросту, які сплять на боці.

Спеціальна обробка Acarsan    Науково протестовано    Захист від кліщів   Зовнішнє покриття   Для середньої статури    Сон на боці   Medium-soft pillow 

Інструкції по догляду чохла:

Максимальна температура 40ºC - Звичайний режим   Без відбілювачаМожна сушити в сушарці - при невисокій температуріПрасувати при температурі максимум 110 ºCПрофесійне чищення - Тільки дбайлива чистка

Інструкції по догляду наповнювача:

Максимальна температура 40ºC - Звичайний режим  Без відбілювачаНе сушити в сушарціНе прасуватиПрофесійне чищення - Тільки дбайлива чистка

Виробник: ТМ VELFONT (Іспанія)

Розмір (см): 50x70
Виробник: Velfont
Країна виробник: Іспанія
Матеріал чохла: поліефірне мікроволокно
Наповнення: поліефірне силіконове волокно з антикліщовою обробкою
Колір: білий
Тип: антиалергенна

Інші Подушки

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте