0 0 item(s) in your cart

Подушка антиалергенна Velfont ACTIVE ANTIACAROS

1 562 грн 1 328 грн

Біла антиалергенна подушка розміром 50х70 створена для максимального розслаблення мязів шиї. Наповнення подушки — силіконізоване порожнисте волокно, що є безпечним для людей, котрі страждають на алергію. Також волокна надають подушці об'єм, м'якість і еластичність.  Білий чохол з бавовняної тканини Acarsan® поєднує у собі декілька функції — естетичну і захисну.

New

  • 50x70
  • Білий

Чохол подушки ACTIVE ANTIACAROS виготовлений з дуже м'якої тканини з мікроволокнистого шовку з привабливим тисненням. Чохол має антикліщову обробку Acarsan®, яка зберігає свої антиалергенні властивості після прання. Чохол подушки має застібку-блискавку.

Наповнення подушки являє собою поєднане силіконізоване порожнисте волокно, яке надає їй об'єм, м'якість, еластичність і підвищену здатність до відновлення форми. Крім того, силіконізовані волокна дуже стійкі до зношування і прання.

Ця подушка була розроблена спеціально для людей, які страждають алергією на пилових кліщів і бажаючих забезпечити собі здоровий сон. Ідеально підходить для людей середнього зросту, які сплять на боці, і людей високого зросту, які сплять на спині.

Іспанське товариство алергології та клінічної імунології (SEAIC) і Британський фонд алергії (Allergy UK) підтверджують, що продукти Velfont з обробкою Acarsan® зменшують вплив пилових кліщів, обмежуючи їх розвиток. Вони не подразнюють шкіру і зберігають свою ефективність після прання.

Ефективність цієї подушки після декількох прань була науково доведена TEC (Technique Environnement Consultants), однією з еталонних лабораторій в ЄС.

Розмір: 50x70 см.

Склад:

- зовнішня тканина: 100% поліефірне мікроволокно;

- внутрішня тканина: 100% поліефірне мікроволокно;

- наповнення: 100% поліефірне силіконове волокно з антикліщовою обробкою Acarsan®.

Ключові моменти:

- подушка з подвійним стьобаним чохлом на блискавці;

- шовкове мікроволокно з привабливим тисненням;

- антикліщова обробка Acarsan®;

- машинне прання;

- особливо рекомендується людям середнього зросту, які сплять на боці.

Спеціальна обробка Acarsan    Науково протестовано    Захист від кліщів    Зовнішнє покриття    Для середньої статури    Сон на боці    Сон на боці

Інструкції по догляду чохла:

Максимальна температура 40ºC - Звичайний режим Без відбілювачаМожна сушити в сушарці - при невисокій температуріПрасувати при температурі максимум 110 ºCПрофесійне чищення - Тільки дбайлива чистка

Інструкції по догляду наповнювача:

Максимальна температура 40ºC - Звичайний режимБез відбілювачаНе сушити в сушарціНе прасуватиПрофесійне чищення - Тільки дбайлива чистка

Виробник: ТМ VELFONT (Іспанія)

Розмір (см): 50x70
Виробник: Velfont
Країна виробник: Іспанія
Матеріал чохла: поліефірне мікроволокно
Наповнення: поліефірне силіконове волокно з антикліщовою обробкою
Колір: білий
Тип: антиалергенна

Інші Подушки

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте