0 0 item(s) in your cart

Подушка дитяча антиалергенна Velfont ANTIACAROS BEBE

473 грн 402 грн

Біла антиалергенна подушка розміром 30х55 створена для комфортного і безпечного сну Вашого малюка. Наповнення подушки — силіконізоване порожнисте волокно, яке надає подущці об'єм, м'якість та еластичність. Чохол з бавовняної тканини Acarsan® поєднує у собі декілька функції — естетичну і захисну від пилу.

New

  • 30х55
  • Білий

Подушка ANTIACAROS BEBE  бавовняна подушка з антиалергенною протикліщовою обробкою Acarsan® — запорука безпечного та здорового сну для Вашого малюка!

Чохол подушки ANTIACAROS BEBE виготовлений з 100% бавовняної тканини і заповнений високоякісним волокном з антикліщовою обробкою Acarsan®, яка науково протестована і зберігає свої антиалергенні властивості після прання.

Її наповнення являє собою поєднане силіконізоване порожнисте волокно, яке надає їй об'єм, м'якість, еластичність і підвищену здатність до відновлення її форми. Крім того, волокна дуже стійкі до зношування і прання.

Ця подушка ідеально підходить немовлятам, захищаючи їх від алергії на пил, і для батьків, які піклуються про здоровий сон своїх малюків.

Іспанське товариство алергології та клінічної імунології (SEAIC) і Британський фонд алергії (Allergy UK) підтверджують, що продукти Velfont з обробкою Acarsan® зменшують вплив пилових кліщів, обмежуючи їх розвиток. Вони не подразнюють шкіру і зберігають свою ефективність після прання.

Ефективність цієї подушки після декількох прань була науково доведена TEC (Technique Environnement Consultants), однією з еталонних лабораторій в ЄС.

Розмір: 30х55 см.

Склад:

- тканина: 100% бавовна;

- наповнення: 100% поліефірне силіконове волокно з антикліщовою обробкою Acarsan®.

Ключові моменти:

- 100% бавовняна тканина;

- антикліщова обробка Acarsan®.

Тканина Neotherm   Бавовна   Антибактеріальна ефективність   Захист від кліщів   Обробка Acarsan   Перевірено SEAIC   Ефективність доведена TEC

Інструкції по догляду чохла:

Максимальна температура 40ºC - Звичайний режимБез відбілювачаМожна сушити в сушарці - при невисокій температуріПрофесійне чищення - Тільки дбайлива чистка

Інструкції по догляду наповнювача:

Максимальна температура 40ºC - Звичайний режимБудь-який відбілювачНе сушити в сушарціНе прасуватиПрофесійне чищення - Тільки дбайлива чистка

Виробник: ТМ VELFONT (Іспанія)

Розмір (см): 30x55
Виробник: Velfont
Країна виробник: Іспанія
Матеріал чохла: бавовна
Наповнення: поліефірне силіконове волокно з антикліщовою обробкою
Колір: білий
Тип: антиалергенна

Інші Подушки

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте