0 0 item(s) in your cart

Подушка ортопедична Gomarco Nucol Soft

3 547 грн 3 015 грн

Біла ортопедична подушка представлена у декількох розмірах та створена для комфортного і здорового сну. Наповнення подушки — піна пам'яті, що адаптується під вигини шиї, сприяє природному положенню шиї. Спеціальний гель у складі регулює температуру тіла під час сну. Чохол подушки приємний на дотик, адже виготовлений зі стрейчевої тканини, виконує естетичну і захисну функцію.

New

  • 50x70
  • Білий

Адаптивність Жорсткість

Подушка Nucol® — унікальний комфорт!

Подушка Nucol® складається з піни пам'яті, створеної поєднанням системи BI-GRADUAL і системи Nucol® (запатентована система Gomarco).

Завдяки поєднанню цих систем Ви отримаєте двоступеневе відчуття комфорту.

Повністю адаптується до м'язів шиї, дозволяє повітрю вільно циркулювати всередині подушки.

Сприяє природному положенню шиї і правильному вирівнюванню хребта.

Модель Nucol Pillow SOFT містить в складі гель, який забезпечить відчуття свіжості на більш тривалий період, ніж звичайна піна пам'яті. Також гель регулює температуру тіла під час сну.

Система Nucol®

Система Nucol виконана з в'язкопружних елементів найвищої якості, які дозволяють, завдяки різному ступеню твердості (жорсткості), ідеально пристосуватися до форми нашого тіла. Крім того, кожен Nucol (елемент) має різні канали, де повітря циркулює, роблячи подушку більш повітрепроникною і свіжою, уникаючи скупчення надлишкового тепла. Система Nucol® являє собою інноваційний підхід для прекрасної підтримки Вашого тіла (голови).

Поєднання твердості і пружності матеріалу забезпечить високу адаптивність до контурів нашого тіла і максимальний комфорт!

Поліпшення якості сну!

Система Nucol® зменшує точки тиску між нашим тілом і подушкою, що призводить до поліпшення кровообігу. Система Nucol® забезпечить кілька переваг для здоров'я  запобігає онімінню кінцівок, появі судом і болів, сфокусованих в області спини та попереку, ці проблеми зі здоров'ям, а також щоденний стрес, може викликати безсоння, тому система Nucol® допоможе істотно запобігти цьому.

ВИПРОБУВАННЯ

DR. ESTIVILL

Система Nucol® була перевірена престижною клінікою доктора Етівілла, фахівця з клінічних досліджень нейрофізіології та медицини сну. Клініка сну провела дослідження, яке показує всі переваги системи Nucol® як для фізичного здоров'я людини, так і в області сну.

Виробник: ТМ GOMARCO (Іспанія)

Розмір (см): 70х50
Виробник: Gomarco
Країна виробник: Іспанія
Матеріал чохла: стрейч
Cерія: Pillows
Наповнення: піна пам'яті
Колір: білий
Тип: ортопедична

Інші Подушки

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте