0 0 item(s) in your cart

Подушка ортопедична Breckle Memory 1303

1 826 грн

Невисока, мяка і комфортна подушка розміром 33х50 створена для максимального розслаблення мязів шиї. Наповнення із термопружної піни індивідуально підлаштовується до голови та шиї, виправдовуючи свій анатомічний ефект. Білий з'ємний чохол із махрової тканини поєднує у собі дві функції — естетику та зручність.

New

  • 33x50
  • Білий

Подушка Memory 1303  м'яка і комфортна подушка ергономічної форми, з двома валиками під шию різної висоти та поглибленням в центрі. Memory 1303 невеликого розміру, але достатнього для комфортного сну. Завдяки валикам під шию різної висоти, Ви маєте можливість перевертати подушку, підбираючи для себе найбільш комфортне положення.

Верх подушки виконаний з махрової тканини (75% бавовна, 25% поліестер).

Наповнення подушки  термопружна піна Visco (Memory), яка оптимально підлаштовується під особливості тіла сплячого, не здавлює кровоносні судини. Це благотворно впливає на здоров'я людини, а також сприяє максимальній релаксації м'язів шиї та плечового пояса.

Подушка Memory 1303 ідеально підійде:

- людям середньої та невеликої комплекції;
- тим, хто любить невисокі подушки з анатомічним ефектом.

Рекомендації по догляду:
Допускається машинне прання знімного чохла подушки при температурі до 60°С.
Пінний блок Visco (Memory) необхідно провітрювати.

При виборі подушки дотримуйтеся правила:
чим м'якше Ваш матрац, тим нижчою повинна бути подушка. І навпаки, чим жорсткіше матрац, на якому Ви спите, тим вищою повинна бути подушка.

Якщо Ви зупинили свій вибір на ортопедичній подушці з пінним наповненням, прийміть до відома  бажано, щоб піна подушки була аналогічною піні Вашого матраца.

Розмір (см): 33x50
Виробник: Breckle
Країна виробник: Німеччина
Матеріал чохла: махрова тканина
Наповнення: термопружна піна Visco
Колір: білий
Тип: ортопедична
Вага (г): 700

Інші Подушки

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте