0 0 item(s) in your cart

Матрац ортопедичний Gomarco Respiral

Безпружинний матрац із рівнем жорсткості "середній-жорсткий", володіє ортопедичними властивостями та адаптується під контури тіла, рівномірно розподіляючи точки тиску. Пінний блок AQUAPUR щільністю 50 кг/м3 та загальна висота виробу 26 см забезпечують правильну підтримку тіла. А реверсивний, двохсторонній чохол зі стрейчу дозволяє краще пристосуватись до температури кожного сезону.

New

  • середній-жорсткий
  • 150х200
  • 160x200
  • 180x200
  • 200x200

Розпродаж складу!
Наявність товару уточнюйте у Вашого менеджера.

Склад:

- Реверсний чохол на блискавці STRETCH Зима-Літо
- В'язкопружна піна INNOGEL
- Піна AQUAPUR 50
- Піна SOFT
- Система проникності повітря AIRFRESH 3D
Семи зональна система Nucol:
- Система Nucol HR 35K
- Система Nucol 80K soft
- Система Nucol 90K firm
- Єврокаркас по периметру MARCO REFORZADO
- Перфорована піна AQUAPUR 35 perfilado
- Система проникності повітря ICE 3D

Адаптивність Жорсткість Повітропроникність

7 зон комфорту
7 зон 
комфорту
Висока ергономічність
Висока
ергономічність
Індивідуальний комфорт
Індивідуальний
комфорт
Перфорований профіль
Перфорований 
профіль
  Встановлена рамка
Встановлена 
рамка
Знімний чохол
Знімний
чохол

Практична адаптація!

Завдяки технології Aquapur і адаптованості системи Nucol, модель Respiral розподіляє точки тиску тіла в 7 зонах комфорту, забезпечуючи максимально комфортний відпочинок. Цей матрац оснащений реверсивним чохлом (зима/літо), що дозволяє краще адаптуватися до температури кожного сезону.

Aquapur®

Чудовий комфорт висока стійкість у використанні.

Піна HR Aquapur®  це вдосконалена поліуретанова піна, розроблена Gomarco і кращими європейськими постачальниками. HR Aquapur забезпечує міцність і довговічність матраців Gomarco. Піна HR Aquapur® адаптується до форми тіла відповідно до щільності матраца, розподіляючи точки тиску рівномірно. Це забезпечує комфортний відпочинок.

Система Nucol®

Система Nucol виконана з в'язкопружних елементів найвищої якості, що дозволяє, завдяки різного ступеня твердості і розподілу уздовж матраца, ідеально пристосуватися до форми нашого тіла. Крім того, кожен Nucol (елемент) має різні канали, де повітря циркулює, роблячи матрац більш повітропроникним і свіжим, таким чином, уникаючи надмірного тепла. Система Nucol® являє собою інноваційний підхід для прекрасної підтримки Вашого тіла.

Поєднання твердості і пружності матеріалу забезпечить високу адаптивність до контурів нашого тіла і максимальний комфорт!

Поліпшення якості сну!

Система Nucol® зменшує точки тиску між нашим тілом і матрацом, що стимулує поліпшення кровообігу. Система Nucol® забезпечить кілька переваг для здоров'я  запобігає онімінню кінцівок, появі судом і болів, сфокусованих в області спини та попереку, ці проблеми зі здоров'ям, а також щоденний стрес, можуть викликати безсоння, тому система Nucol® допоможе істотно запобігти їм.

ВИПРОБУВАННЯ

DR. ESTIVILL

Система Nucol® була перевірена престижною клінікою доктора Етівілла, фахівця з клінічних досліджень нейрофізіології та медицини сну. Клініка сну провела дослідження, яке показує всі переваги системи Nucol® як для фізичного здоров'я людини, так і в області сну.

КОМПЛЕКСНА МАСАЖНА СИСТЕМА

Різні стратегічно розташовані зони комфорту, кілька каналів вентиляції і двосторонній чохол (зима-літо) є основними особливостями системи NUCOL, яка забезпечує нам адаптивність, повітропроникність і відчуття комфорту.

Ексклюзивний дизайн і бездоганна якість!

Еволюція відпочинку від Gomarco!

Виробник: ТМ GOMARCO (Іспанія)

Розмір (см): 150х200, 160х200, 180х200, 200x200
Тип матраца: безпружинний
Гарантія: 36 місяців
Виробник: Gomarco
Країна виробник: Іспанія
Висота матраца (см): 26
Ефект "Зима-літо": є
Двосторонній: так
Матеріал чохла: стрейч
Жорсткість: середній-жорсткий
Наповнення: в'язкопружна піна INNOGEL, піна AQUAPUR 50, піна SOFT, система проникності повітря AIRFRESH 3D, семи зональна система Nucol
Спальний розмір: односпальний, двоспальний
Cерія: Nucol
Щільність піни: у шарі AQUAPUR 50 (50 кг/м³)
З'ємний чохол: так

Інші Матраци

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте