0 0 item(s) in your cart

Матрац ортопедичний Gomarco Dream Plus

Пружинний матрац із середнім рівнем жорсткості, володіє ортопедичними властивостями і чудово адаптується під контури тіла, рівномірно розподіляючи точки тиску. Пружини SPRINGSAC®SOFT і піна AQUAPUR®FIRM, загальна висота виробу 25 см надають правильну підтримку тілу і роблять модель міцною та надійною. А чохол зі стрейч-трикотажу абсолютно безпечний, адже не містить токсичних речовин.

New

  • cередній
  • 90x200

Склад:

- Чохол  тканина Stretch
- Thermofiber
- Піна Highfoam
- Tex Reforced
- Піна AquaPur Firm
- Незалежна пружина Springsac Soft
- Єврокаркас по периметру Reinforced Frame

Адаптивність Жорсткість

Обираючи бренд Gomarco Ви отримаєте якісний матрац, який створений з урахуванням всіх необхідних характеристик для якісного відпочинку. Матраци Gomarco виконані за інноваційними технологіями, мають унікальні запатентовані технології, тільки сертифіковані і якісні матеріали.

Матрац DreamPlus  Комфортний і практичний.

Чохол матраца з стрейч-трикотажу виконаний за стандартами 100 ByOekoTex®. Він абсолютно безпечний оскільки не містить токсичних речовин, його можна застосувати від самого народження, для будь-якої вікової категорії.

Поєднання пружини SPRINGSAC®SOFT і піни AQUAPUR®FIRM робить модель DreamPlus максимально міцною і надійною, одночасно комфортною і практичною у використанні.

Дана модель по периметру посилена євро каркасом  особливо міцна перфорована рама, що гарантує довговічність виробу і його збереження. Унікальна рама запобігає руху пружин убік, а перфорація забезпечує додаткову повітропроникність. Матрац з незалежним блоком пружин Springsac, що покриті еластичним шаром піни Supersoft.

Блок незалежних пружин дозволяє рівномірно розподілити навантаження і надати ідеальну підтримку тіла, знімаючи напругу з м'язів і хребта, тим самим надаючи ефект максимального розслаблення.

Ортопедичний ефект матраца, підсилює розташовані з двох сторін шару поліуретанової піни AquaPur, також цей шар забезпечує додаткову зносостійкість виробу.

Матрац також має високу повітропроникність завдяки піні HighFoam з відкритими порами. Модель виконана в стильному дизайні  модерн.

Матрац DreamPlus точно подарує відновлюючий сон, про який Ви так давно мріяли.

Технології:

Stretch Hi

Високоеластична тканина, що забезпечує відчуття комфорту і гнучкість.

Thermo Fiber

Волокно, яке забезпечує постійну циркуляцію повітря, що сприяє випаровуванню вологи.

Hight Foam

Шар піни з регулярною структурою відкритих комірок, які полегшують циркуляцію повітря всередині матраца.

Tex Reforced

Нетканий матеріал, стабілізатор внутрішніх шарів матраца.

Aquapur Firm

Піна AQUAPUR®FIRM з функцією Opencell з високою повітропроникністю. Запобігає появі вологості в матраці. Має високу зносостійкість. Також ця піна представлена в інших матрацах бренда.

Springsac Soft

Блок незалежних кишенькових пружин, запобігає дискомфорту при рухах і забезпечує повну адаптивність і високу повітропроникність.

Reinforced Frame

Особливо міцна перфорована рама розташована по периметру матраца, запобігає переміщенню пружин убік, має перфорацію, що забезпечує високу повітропроникність.

Multi Quilt

Тканина, борт і кант матраца виконані у стильному дизайні — модерн.

Виробник: ТМ GOMARCO (Іспанія)

Розмір (см): 80х200, 90х190/200, 120х190/200, 140х190/200, 160х190/200, 180х200
Тип матраца: пружинний
Гарантія: 36 місяців
Виробник: Gomarco
Країна виробник: Іспанія
Висота матраца (см): 25
Матеріал чохла: стрейч
Жорсткість: середній
Наповнення: Thermofiber, піна Highfoam, Tex Reforced, піна AquaPur Firm, незалежна пружина Springsac Soft
Спальний розмір: односпальний, двоспальний
Cерія: Pocket spring

Інші Матраци

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте