0 0 item(s) in your cart

Матрац ортопедичний Gomarco Nucol Sac

Безпружинний матрац із середнім рівнем жорсткості, що володіє ортопедичними властивостями та чудово адаптується під контури тіла, рівномірно розподіляючи точки тиску. Пінний блок AQUAPUR щільністю 50 кг/м3 та загальною висотою виробу 31 см забезпечує правильну підтримку тіла. А реверсивний, двохсторонній чохол на блискавці зі стрейчу забезпечує повітропроникність і комфорт.

New

  • cередній
  • 160x200
  • 180x200

Розпродаж складу!
Наявність товару уточнюйте у Вашого менеджера.

Склад:

- Реверсивний чохол на блискавці STRETCH Зима-Літо
- В'язкопружна піна INNOGEL
- Піна AQUAPUR 50
- Піна SOFT
- Система проникності повітря AIRFRESH 3D

Склад:
Семи зональна система Nucol.
- Система Nucol 80K soft
- Система Nucol 2.0 130k soft
- Система Nucol 2.0 150k firm
- Незалежна пружина SPRINGSAC 7z (7 зон жорсткості)
- Піна AQUAPUR 50
- Піна SOFT
- Система проникності повітря ICE 3D
- Єврокаркас по периметру MARCO REFORZADO Елегантний і ергономічний

Адаптивність Жорсткість Проникність

Висока ергономічність
Висока
ергономічність
Повітропроникний
Повітро-
проникний
Індивідуальний комфорт
Індивідуальний
комфорт
7 зон комфорту
7 зон 
комфорту
Встановлена рамка
Встановлена
рамка
Реверсивний верх
Реверсивний
верх
Терморегуляція
Терморегуляція
 

Його елегантний дизайн не може залишитися непоміченим.

Адаптивність, з якою матрац приймає тіло, розподіляючи його вагу  відчуття, яке ви відчуєте з першого дня використання. Матрац Nucol Sac забезпечить чудову повітропроникність, свіжість протягом всієї ночі.

Система Nucol®

Система Nucol виконана з в'язкопружних елементів найвищої якості, що дозволяє, завдяки різного ступеня твердості і розподілу уздовж матраца, ідеально пристосуватися до форми нашого тіла. Крім того, кожен Nucol (елемент) має різні канали, де повітря циркулює, роблячи матрац більш повітропроникним і свіжим, уникаючи надмірного тепла. Система Nucol® являє собою інноваційний підхід для прекрасної підтримки Вашого тіла.

Поєднання твердості і пружності матеріалу забезпечить високу адаптивність до контурів нашого тіла і максимальний комфорт!

Система Nucol

Поліпшення якості сну!

Система Nucol® зменшує точки тиску між нашим тілом і матрацом, що стимулює поліпшення кровообігу. Система Nucol® забезпечить кілька переваг для здоров'я  запобігає онімінню кінцівок, появі судом і болів, сфокусованих в області спини та попереку, ці проблеми зі здоров'ям, а також щоденний стрес, можуть викликати безсоння, тому система Nucol® допоможе істотно запобігти цьому.

ВИПРОБУВАННЯ

DR. ESTIVILL

Система Nucol® була перевірена престижною клінікою доктора Етівілла, фахівця з клінічних досліджень нейрофізіології та медицини сну. Клініка сну провела дослідження, яке показує всі переваги системи Nucol® як для фізичного здоров'я людини, так і в області сну.

КОМПЛЕКСНА МАСАЖНА СИСТЕМА

Різні стратегічно розташовані зони комфорту, кілька каналів вентиляції і двосторонній чохол (зима-літо) є основними особливостями системи NUCOL, яка забезпечує нам адаптивність, повітропроникність і відчуття комфорту.

Ексклюзивний дизайн і бездоганна якість!

Еволюція відпочинку від Gomarco!

Виробник: ТМ GOMARCO (Іспанія)

Розмір (см): 160х200, 180х200
Тип матраца: безпружинний
Гарантія: 36 місяців
Виробник: Gomarco
Країна виробник: Іспанія
Висота матраца (см): 31
Ефект "Зима-літо": є
Двосторонній: так
Матеріал чохла: стрейч
Жорсткість: середній
Наповнення: в'язкопружна піна INNOGEL, піна AQUAPUR 50, піна SOFT, система проникності повітря AIRFRESH 3D, семи зональна система Nucol, незалежна пружина SPRINGSAC 7z (7 зон жорсткості), піна AQUAPUR 50, піна SOFT, система повітропроникності ICE 3D
Спальний розмір: двоспальний
Cерія: Nucol
Щільність піни: у шарі AQUAPUR 50 (50 кг/м³)
З'ємний чохол: так

Інші Матраци

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте