0 0 item(s) in your cart

Матрац ортопедичний Gomarco Senso Soft

Безпружинний матрац висотою 25 см із середнім рівнем жорсткості, володіє ортопедичними властивостями рівномірно розподіляючи точки тиску. Завдяки піні AQUAPUR® Elastic матрац адаптується під контури тіла сплячого, а піна пам'яті ViscotitaniumGel® забезпечує свіжий та комфортний відпочинок. Чохол виконаний із безпечної тканини — стрейч, не містить токсичних речовин.

New

  • cередній
  • 160x200

Склад:

- Чохол  тканина Stretch
- Піна Visco Titanum Gel
- Піна Highfoam
- Thermofiber
- Tex Reforced
- Піна AquaPur Elastic
- Система Air Fresh 3D

Адаптивність Жорсткість

Матрац Senso Soft від бренду Gomarco  це найкраще рішення якщо Ви цінуєте комфорт, зручність і любите більш м'який відпочинок. Обираючи бренд Gomarco Ви отримаєте якісний матрац, який створений з урахуванням всіх необхідних характеристик для якісного відпочинку. Матраци Gomarco виконані за інноваційними технологіями, мають унікальні запатентовані технології, тільки сертифіковані і якісні матеріали з цікавим дизайном.

Матрац Senso Soft  модель для тих, хто шукає максимально зручний і комфортний відпочинок.

Чохол матраца зі стрейчевого трикотажу виконаний за стандартами 100 By OekoTex®. Він абсолютно безпечний, оскільки не містить токсичних речовин.

Верхній шар матраца складається з піни пам'яті ViscotitaniumGel®, утвореної частинками титану і гелю. Забезпечує свіжість, яка робить відпочинок ще більш комфортним. Частинки титану сприяють зняттю напруги в м'язах, тим самим надаючи ефект антистресу.

Матрац має високу повітропроникність завдяки піні High Foam з відкритими порами.

Матрац Senso Soft  забезпечує відмінну адаптивність завдяки піні AQUAPUR® Elastic, яка легко і швидко повторює форму тіла сплячого. Завдяки прогресивному прийому, ідеальній і швидкій адаптації, дозволяє рівномірно розподілити навантаження і надати ідеальну підтримку тіла, знімаючи напругу з м'язів і хребта, тим самим надаючи ефект максимального розслаблення.

Ідеальним рішенням у спекотну пору, буде використання нижнього боку матраца, який має шар AIR FRESH 3D. AIR FRESH 3D  тканина, що забезпечує циркуляцію повітря всередині матраца, забезпечить відчуття свіжості і оптимальний мікроклімат.

Матрац Senso Soft точно подарує відновлюючий і здоровий сон, про який Ви так давно мріяли.

Технології:

Stretch Hi

Високоеластична тканина, що забезпечує відчуття комфорту і гнучкість.

Visco Titanium Gel

Піна пам'яті з профільованої форми, утвореної частинками титану і гелю. Забезпечує свіжість, яка робить відпочинок ще більш комфортним.

Hight Foam

Шар піни з регулярною структурою відкритих комірок, які полегшують циркуляцію повітря всередині матраца.

Thermo Fiber

Волокно, яке забезпечує постійну циркуляцію повітря, що сприяє випаровуванню вологи.

Tex Reforced

Нетканий матеріал, стабілізатор внутрішніх шарів матраца.

Aquapur elastic

Піна AQUAPUR®Elastic має ядро ​​відкритої клітинної структури з високою повітропроникністю. Запобігає появі вологості в матраці. Має високу зносостійкість.

Air Fresh 3D

Тканина, яка забезпечує циркуляцію повітря всередині матраца, даруючи відчуття свіжості.

Multi Quilt

Тканина, борт і кант матраца виконані в стильному дизайні  модерн.

Виробник: ТМ GOMARCO (Іспанія)

Розмір (см): 160х200, 180х200
Тип матраца: безпружинний
Гарантія: 36 місяців
Виробник: Gomarco
Країна виробник: Іспанія
Висота матраца (см): 26
Матеріал чохла: стрейч
Жорсткість: середній
Наповнення: піна Visco Titanum Gel, піна Highfoam, Thermofiber, Tex Reforced, піна AquaPur Elastic, система Air Fresh 3D
Спальний розмір: односпальний, двоспальний
Cерія: Aquapur

Інші Матраци

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте