0 0 item(s) in your cart

Матрац ортопедичний Gomarco TheRapy Premium

Безпружинний матрац із жорсткістю "середній-жорсткий", що володіє ортопедичними властивостями та чудово адаптується під контури тіла, рівномірно розподіляючи точки тиску. Пінний блок AQUAPUR щільністю 35 кг/м3 та загальною висотою виробу 30 см забезпечує правильну підтримку тіла. А чохол зі стрейчу виконує захисну функцію для наповнення матраца.

New

  • середній-жорсткий
  • 160x200
  • 180x200

Склад:

- Чохол STRETCH:
- В'язкопружна піна INNOGEL
- Піна SUPERSOFT
- Перфорована в'язкопружна піна PROFILED INNOGEL
- Піна AQUAPUR 35 FIRM
- Піна AQUAPUR 50
- Піна SOFT
- Система повітропроникності AIRFRESH 3D

Висота: 30 см
Адаптивність Жорсткість

Матрац Therapy Premium

Матрац Therapy Premium від бренду Gomarco — це найкраще рішення для вашого сну.

Вибираючи бренд Gomarco Ви отримаєте якісний матрац, який створений з урахуванням всіх необхідних характеристик для якісного відпочинку. Матраци Gomarco виконані за інноваційними технологіями, мають унікальні запатентовані технології, тільки сертифіковані і якісні матеріали.

Матрац Therapy Premium — м'який і гнучкий.

Матрац Therapy Premium вірний вибір, якщо Ви любитель преміум якості, а в матраці цінуєте високі показники гнучкості і любите досить м'який і комфортний відпочинок. Матрац прекрасно приймає контури тіла сплячого і також легко відновлює свою форму, а його технічні характеристики, якість виконання і матеріали - поза всякими сумнівами.

Чохол матраца зі стрейчевого трикотажу виконаний за стандартами 100 By OekoTex®. Він абсолютно безпечний оскільки не містить токсичних речовин, його можна використовувати із самого народження, для будь-якої вікової категорії. Чохол має свою відмінну рису і супер функцію Stretch 4D.

Вам буде затишно і комфортно взимку, завдяки спеціальній структурі тканини Stretch 4D, яка забезпечує створення навколо тіла сприятливого мікроклімату — зігріваючого ефекту при збереженні тіла сухим. Взимку переверніть матрац і насолоджуйтеся теплом Stretch 4D, не втрачаючи комфорту.

Верхній шар матраца складається з піни пам'яті ViscotitaniumGel®, утвореної частинками титану і гелю. Забезпечує свіжість, яка робить відпочинок ще більш комфортним. Частинки титану сприяють зняттю напруги в м'язах, тим самим надаючи ефект антистресу.

Наступний шар піни — SuperSoft, яка легко і швидко повторює форму тіла сплячого. Завдяки прогресивному прийому, ідеальній і швидкій адаптації, дозволяє рівномірно розподілити навантаження і надати ідеальну підтримку тіла, знімаючи напругу з м'язів і хребта, тим самим надаючи ефект максимального розслаблення.

Основою матраца виступає шар з піни пам'яті ViscotitaniumGel® профільованої форми, і утвореною частинками титану і гелю, а також шар піни AQUAPUR®FIRM, що робить модель максимально міцною і надійною, одночасно комфортною і практичною у використанні.

ViscotitaniumGel® Забезпечує свіжість, яка робить відпочинок ще більш комфортним. Частинки титану сприяють зняттю напруги в м'язах. Матрац має високу повітропроникність завдяки піні High Foam з відкритими порами. Частинки гелю регулюють температуру тіла.

Ідеальним рішенням в жарку пору, буде використання нижнього боку матраца, яка має шар AIR FRESH 3D.

AIR FRESH 3D — тканина, яка забезпечує циркуляцію повітря всередині матраца, забезпечить відчуття свіжості і оптимальний мікроклімат.

Матрац Therapy Premium точно подарує відновлюючий і комфортний сон, про який Ви так давно мріяли.

Матеріали:
Stretch 4D
Високоеластична тканина, забезпечить відчуття комфорту і сприятливого мікроклімату завдяки своїй структурі.
Visco Titanium Gel
Піна пам'яті, утворена частинками титану і гелю. Забезпечує свіжість, яка робить відпочинок ще більш комфортним.
Thermo Fiber
Волокно, яке забезпечує постійну циркуляцію повітря, що сприяє випаровуванню вологи.
Super Soft
SuperSoft — м'яка піна з прогресивним прийомом (адаптивність до контурів тіла), яка забезпечує максимальний комфорт.
Tex Reforced
Нетканий матеріал, стабілізатор внутрішніх шарів матраца.
Visco Titanium Gel Profiled
Піна пам'яті з профільованої формою, утвореної частинками титану і гелю. Забезпечує свіжість, яка робить відпочинок ще більш комфортним.
Aquapur Firm
Піна AQUAPUR®FIRM з функцією Opencell з високою повітропроникністю. Запобігає появі вологості в матраці. Має високу зносостійкість.
Hight Foam
Шар піни з регулярною структурою відкритих осередків, які полегшують циркуляцію повітря всередині матраца.
Air Fresh 3D
Тканина, яка забезпечує циркуляцію повітря всередині матраца, забезпечуючи відчуття свіжості.

Виробник: ТМ GOMARCO (Іспанія)

Розмір (см): 160х200, 180х200
Тип матраца: безпружинний
Гарантія: 36 місяців
Виробник: Gomarco
Країна виробник: Іспанія
Висота матраца (см): 30
Матеріал чохла: стрейч
Жорсткість: середній-жорсткий
Наповнення: в'язкоеластичний пінополіуретан VISCO TITANIUM GELх2, піна SUPERSOFT, піна AQUAPUR FIRM, пена HighFoam
Спальний розмір: двоспальний
Cерія: Aquapur
Щільність піни: у шарі AQUAPUR FIRM 35 (35кг/м³), у шарі AQUAPUR 50 (50кг/м³)

Інші Матраци

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте