0 0 item(s) in your cart

Подушка антиалергенна Velfont YETI OUTLAST

Антиалергенна подушка розміром 50х70 створена для максимального розслаблення мязів шиї. Наповнення подушки — поліефірне антиалергенне волокно, що є безпечним для людей, котрі страждають на алергію.  Білий чохол із бавовняної тканини поєднує у собі декілька функції — естетичну, захисну та терморегулюючу.

New

  • 50x70
  • Білий

Перевірено в космосі, використовується на землі!

Що робить Outlast®

- термоабсорбент Outlast® Termocules™ приймає надмірне тепло Вашого тіла;

- знижує температуру тіла до необхідної для занурення в СОН;

- накопичене тепло при необхідності віддає тілу;

- забезпечить постійний, комфортний мікроклімат в ліжку.

Чохол подушки виготовлений з 100% терморегулюючої бавовняної тканини з одного боку і 100% бавовни з іншого.

Терморегулююча тканина  результат сучасних розробок і передових технології NASA. Вона діє як буфер при зміні температури і вологості, створюючи комфортний мікроклімат протягом всієї ночі.

Наповнювач Neothem® з кон'югованим порожнистим силіконовим волокном надає подушці об'єм, м'якість, еластичність і відмінну здатність відновлювати свою форму. Крім того, вона дуже стійка до використання і прання.

Ця подушка ідеально підходить людям середнього зросту, які сплять на спині, людям високого зросту, які сплять на животі і людям невисокого зросту, які сплять на боці.

Ефективність властивостей після декількох циклів прання була науково доведена TEC (Technique Environnement Consultants), однією з еталонних лабораторій в ЄС.

Розмір: 50x70 см.

Склад:

- тканина: 100% Outlast® бавовна/100% бавовна;

- наповнювач: 100% Neotherm® поліефір.

Ключові моменти:

- 100% терморегулююча бавовняна тканина;

- наповнення подушки: порожнисте кон'юговане силіконове волокно Neotherm®;

- машинне прання.

Наповнювач Neotherm поліефір     Not2hot - Not2cold      Тканина Outlast     Зовнішнє покриття
Сон на спині   Для середньої статури    100% cotton

Про технологію Outlast ®

Спочатку технологія Outlast® була розроблена для НАСА для захисту космонавтів від коливань температури в космосі.

Зараз її використовують в предметах побуту для поліпшення якості повсякденного життя!

Якщо ви погано спите, страждаєте від перепаду температур, Вам то жарко, то холодно, або Ви просто хочете комфортно спати і відпочивати, тоді система Outlast розроблена саме для Вас!

Терморегуляція

Інтелектуальна система, яка розуміє сигнали вашого тіла, розпізнаючи його температуру здатна приймати на себе його тепло якщо Вам жарко, або віддавати, коли Вам холодно.

Для того, щоб зрозуміти як діє технологія Outlast, уявіть ваш улюблений напій в келиху з кубиками льоду, які зберігають бажану температуру напою. Різниця полягає лише в тому, що гранули Outlast інкапсульовані і не тануть, підтримуючи оптимальну температуру для вас.

Що це? І як це працює?

Ви не бачите цей ефект, але Ви його відчуваєте!

У тканину виробів (одяг, взуття або наволочка) впроваджені мікрочастинки, які закриті в полімерній оболонці (мікрокапсули) Thermocules™  саме ці частинки забезпечують ефект терморегуляції.

Якщо говорити простою мовою це термоабсорбент, який накопичує зайве тепло від тіла і віддає його для того, щоб під час сну не було коливань температури, щоб Вам більше не довелося часто прокидатися від того, що Вам дуже холодно або занадто жарко.

Частинки з системою Outlas (Thermocules™), можуть бути розташовані всередині волокна, або в якості покриття тканини.

Це дає будь-якому продукту, який містить технологію Outlast®, здатність постійно регулювати мікроклімат шкіри.

Люди по-різному сприймають тепло і холод. Проте діапазон температур, при яких ми відчуваємо себе добре досить вузький: якщо температура тіла відхиляється від нормальних 37°С вгору або вниз всього лише на 2°, ми або починаємо відчувати жар, або страждаємо від переохолодження. У цьому випадку допомагає продукція з системою Outlast®.

Постільні приналежності (ковдри, подушки, наматрацники), що використовують технологію Outlast® Adaptive Comfort®, забезпечать Вам прекрасне самопочуття, оскільки вони приймають на себе тепло Вашого тіла, коли Вам жарко, і віддають тепло назад, коли Вам це необхідно. Постільні приналежності Outlast утворюють буфер для мікроклімату в ліжку і таким чином захищають тіло від перегріву і надмірного потовиділення уві сні. Завдяки цьому Ви краще засинаєте і прокидаєтеся відпочивши.

- термоабсорбент Outlast® Termocules™ накопичує надлишкове тепло;

- накопичене тепло при необхідності віддається тілу;

- результатом є постійний мікроклімат в ліжку.⠀

Фізіологія сну

Як правило, організм вночі проходить різні фази сну. Процес починається з заходу сонця, коли мозок реагує на сигнали, що посилаються органами зору, і починається виробництво гормону мелатоніну. Під впливом цієї речовини температура тіла знижується, і людина починає відчувати втому. До цього моменту дихання і біоструми мозку стають стабільнішими. Нерідко людина здригається, оскільки м'язи починають розслаблятися. Через 10-20 хвилин людина стає глухою і сліпою щодо зовнішніх подразників, її важко розбудити. Зрештою організм входить в стадію "швидкого сну", під час якої мозок "перезавантажується", готуючись до роботи наступного дня. Постільні приналежності Outlast допомагають організму досягти оптимальної температури для фази "швидкого сну" і підтримувати її.

Чого Ви можете очікувати, вперше використовуючи постіль Outlast

Відразу після того, як ляжете в ліжко, Ви відчуєте відчуття прохолоди, оскільки постіль Outlast® приймає на себе тепло Вашого тіла. Приблизно через 1-2 хвилини ліжко адаптується до температури Вашої шкіри. Деякі люди відчувають збентеження, коли в перший раз відчувають це. Тому спочатку, лягаючи в ліжко, вони надягають піжаму або футболку. Як правило, для того, щоб звикнути до сну на Outlast® необхідно від 1 до 3 днів.

Яким чином Outlast забезпечує кращий сон?

Більшість людей на ніч відкривають вікно, знижують температуру в спальні і лягають в ліжко, накриваючись теплою ковдрою. Тепло, що йде від тіла, зберігається під ковдрою, не даючи Вашому тілу охолонути і заважаючи Вам заснути.

Щоб заснути, температура вашого тіла повинна знизитися на 0,5°C. Ось чому зазвичай потрібно більше часу, щоб заснути в теплу пору року в порівнянні із зимовими місяцями.

Термоабсорбент Thermocules™, що входить до складу постільних речей Outlast®, накопичує зайве тепло від тіла і віддає його для того, щоб під час сну не було коливань температури. Ваше тіло досягає оптимальної температури для комфортного сну!

Ви будете насолоджуватися глибоким сном і повноцінним відпочинком.

Кому рекомендуються постіль Outlast®?

- тим, кому вночі то холодно, то жарко;

- тим, у кого навіть під ковдрою мерзнуть ноги;

- партнерам з різним сприйняттям тепла і холоду;

- новонародженим, оскільки у них система терморегуляції ще погано розвинена.

Технологія Outlast гармонія Вашого сну і взимку і влітку!

Інструкції по догляду чохла:

Максимальна температура 40ºC - Звичайний режимБез відбілювачаМожна сушити в сушарці - при невисокій температуріПрофесійне чищення - Тільки дбайлива чистка

Виробник: ТМ VELFONT (Іспанія)

Розмір (см): 50x70
Виробник: Velfont
Країна виробник: Іспанія
Матеріал чохла: бавовна
Наповнення: поліефір
Колір: білий
Тип: антиалергенна

Інші Подушки

Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «About Sleep»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте